Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miert szörcsög a 2,5 hónapos...

Miert szörcsög a 2,5 hónapos kis fiam? Náthás akkor miért nem folyik az orra? Miert szürcsög orrszívás utan?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Ha hallom h szörcsög akkor tenger vizes oldattal befújom várok vele és utána kiszívom. Viszont miután kiszívtam ugyanúgy szörcsög tovább.újra szívom de már nem jön ki semmi

Ez vajon mitől van? Nem szívom ki rendesen?

Ja és nem folyik a nozija.

Köszönöm előre a segítséget!

Üdv 2,5 hónapos kis fiú anyukája


2018. márc. 8. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Életkori dolog, nagyon picik még az orrjáratok. Ne szívd, ha láthatóan nem taknyos, úgyse segít, majd kinövi. (a lányom is ilyen, most fél éves, ritkábban ugyan, de még mindig szőr sógi néha minden ok nélkül)
2018. márc. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Náthás most. Csak mem akar mosr lefele indulni. Kapott köptetőt is.
2018. márc. 8. 02:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert dugul. Azt is oldani kéne. A tengervizes kevés ahhoz.
2018. márc. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Veszi rajta a levegőt ugyanúgy. Olyan mintha torkán lenne. Kapja rá a köptetőt. Viszont nem köhög.
2018. márc. 8. 07:55
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Talán allergiás? A megnagyobb orrmandula is okozhat ilyen tünetet, de nem tudom, hogy ilyen pici korban jellemző-e.
2018. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Milyen köptetőt?

Mi most jöttünk haza 3 hónapos babánkkal a Heim Pál kórházból és ott azt mondták hogy ilyen kicsi korban se köptetőt se köhögéscsillapítót nem szabad adni! Plusz két gyermekorvos is.

2018. márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6, a vény nélküli ambroxol adható születéstől, csak 2 év alatt csakis szakorvosi javaslatra.
2018. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi orvosunk sem ad köptetőt ilyen pici babának, mert nem tudja felköhögni a nyákot. Párásítást javasol csak hurutos tünetekre.
2018. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A gyerekorvos írta fel. Neki sajna meghalt a gyereke tüdőgyusziba.

Nem allergiás. Náthába bele estünk.

2018. márc. 8. 12:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam, csak egy éves. Nálunk Sinupret, Sterimar, Reventil, utóbbit talán fél éves kortól lehet. Egyszercsak beindult és le tudtam szívni. Plusz az is sokat segített, hogy hidegben sétáltunk és utána amikor felmentünk, jobban le tudtam szívni.
2018. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!