Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Virusos szajfertozesre mit adtok?

Virusos szajfertozesre mit adtok?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak vasarnap reggel egy pici holyag lett a nyelvenes az inye is erzekeny kicsit duzzadt lett. Kaptunk ra tantum verde sprayt tegnap meg fajdalomcsillapitot kell ra szednie ha nagyon faj neki. Tegnap mar eszegetett vasarnaphoz kepest. Ma nem annyira akar. De inni iszik. Akinek volt ilyen a kisgyerekenek tantum verden kivul valami jo ecsetelot vagy barmit tudna ajanlani ami hatasos? Vagy mennyi ido amig jobb lesz?

2018. márc. 13. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a gyerekorvos írt fel gyógyszertári kikeverős ecsetelőt.

Igazából nem volt hatékony fájdalomcsillapító hatású, viszont úgy 10-15 percre nagyon klasszul lezsibbasztotta az ecsetelt területet, így fájdalommentesen tudott enni a gyerek.

Sajnos a nevét nem tudom, de biztosan tudni fogja az orvos vagy a patikus, hogy mi kell.

2018. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom es nektek mennyi ido volt mire jobb lett ?
2018. márc. 13. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Estere Cataflam cseppet. Nappalra Anaftin sprayt es betadinos ecsetelot.
2018. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Egy hetig is elhuzodott, de a fiamnak tele volt vele a szaja.
2018. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Borzasztó betegség ez szegény kicsiknek az biztos. Az én lányomnak egy hétig olyan dagadt volt az ínye,mint egy férfinak az újja. A nyelve is csupa sebes hólyag volt. Mi anaftin sprayt kaptunk rá,de igazából az idő ami segített sajnos. Ha adtunk rá neki nurofen szirupot akkor kb 2 órát kibírt ordítás nélkül,de amúgy pokoli volt az az egy hét. Kitartást nektek.
2018. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Tenyleg az ínye is felvolt dagadva..
2018. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi csajok! Az inye is dagadt piros...voltunk tegnap este dokinal . Cataflam caeppet kaptunk meg mi is zsibbasztos ecsetelot. Meg idot...sajnos.doki is azt mondja csak az segit:-\ a zsibbasztoba este a cumijat martottam bele mivel meg nekem ugy alszik el hogy kozbe cumisuvegbol iszik...igy halistennek el tudott aludni siras nelkul. Hatha osszekapja magat a kis harcosom. Koszi csajok mindenkinek!
2018. márc. 14. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!