Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lehetséges, hogy a 13 hónapos...

Lehetséges, hogy a 13 hónapos kisfiam pollentől kiütéses, de nem tüsszög, nem náthás?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny bőrű, volt már kiütése antibiotikumtól, öblítőtől, fürdetőtől. 2 hete kiütéses lett az arca, füle, tarkója, vakarózott folyamatosan. Gyerekorvoshoz 2x vittem, nem tudott segíteni, csak a fenistil csepp adását javasolta, illetve vmi homeopátiás bogyót, ami persze nem segített semmit. Sajnos a Fenistil se. Voltunk magán bőrdokinál, adott kencéket,amiktől sokkal szebb lett az arca, emelte a Fenistil csepp adagját,de erre most az egész testét ellepték a viszkető kiütések. Magándoki 2 hétig szabin van. Nem tudom mit csináljak, nem kap új kaját, csak vízzel fürdetem, nem használunk öblítőt. Napon igyekszem keveset lenni vele, de hát nem zárkózhatunk be. Félek ilyen nagy felületen kenni a szteoridos kencékkel még 2 hétig. Vigyem másik bőrdokihoz? Naperzékenységre azért nem gondolok már, mert a hasa,háta is pöttyös. Ezért gondoltam a pollenre, de az tüsszögéssel jár,nem?

2018. máj. 2. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljes testre kiterjedő kiütés azonnali orvosi ellátást igényel. Ezzel nem lehet 2 hetet várni.
2018. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a gyerekorvoshoz. Én inkább ételallergiára gondolok, de a gyerekorvos jobban tudja merre küldjön tovább. Tojást mióta kap?
2018. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kapott direktbe tojást még, inkább bébikaját eszik, mert a darabosat meg mindig nehezen eszi, sokszor öklendezik. Én is ekcémás vagyok amúgy.
2018. máj. 3. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!