Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha laktáz csepp használata...

Ha laktáz csepp használata mellett is meghajtja a tejtermék, akkor?

Figyelt kérdés
Akkor tejfehérje érzékeny a lányom? Vagy ez hogy van? Most kaptuk a cseppet,de nem használ semmit.
2018. máj. 19. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne egyen tejterméket. Nem kötelező.
2018. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is eszik jó ideje. Csak most kipróbáltuk a cseppet. De egy 2 évesnek még kellene.
2018. máj. 19. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kellene, felejtsd el ezeket a marhaságokat. Szerinted a tehéntartás megjelenése előtt (ami evolúciós szempontból tegnapelőtt történt kb) mégis mit ettek a 2 éves gyerekek?
2018. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Voltatok már allergiavizsgálaton?

Én lehet csak a laktózmentes termékeket próbálnám meg. Nem kell a laktáz csepp, csak nyilván olvasni kell minden termék összetevőjét.


Nekem amúgy tejallergiás mindkét gyerek, a nagy már lassan 3 éves és babakora óta diétázik. Márciusban volt neki nagylabor, a kálcium szintje is tökéletes. Pedig a tápszert már októberben elutasította, nincs semmi ilyesmi. Sinemilt erőlteti a gasztros doki, a fiam mondjuk imádja, azért abban is van mindenféle hozzáadott vitamin-ásványianyag.


Viszont ne diétáztasd, mielőtt orvos mondja, mert nehezebb lesz a diagnózis (konkrétan vissza kell terhelni

- bár évente ígyis úgyis), csak az étkeztetés lesz gáz bölcsiben/oviban diagnózis nélkül, majd ha oda kerül sor.

2018. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel eddig szopizott,nem jött ki az érzékenysége. Addig megette simán a krémrúrót is. Mióta elválasztottam,azóta nem bírja. Úgyhogy újkeletű a dolog. De a következő kontrollon megemlítem a dokinak. A gasztrós doki írta a laktáz cseppet. Allergia vizsgálat még nem volt. Májbeteg volt,3 havonta vérvétele van születésétől.
2018. máj. 19. 20:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmilyen tápot nem fogad el. A Sinemilt kihányta többször is. Semmi tápot nem tudok neki adni...pedig jó lenne neki,mert lassabban fejlődik a betegsége miatt egy picit.
2018. máj. 19. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Mint laktozos gyerkőc anyukája (én is laktozos vagyok)ne várj csodát egy nap alatt.. Eddig kapott tejterméket amiből adódóan leamortizálódtak a bélbolyhok... Egy nap alatt nem fog helyre állni azért mert adtál enzimet .. Minimum 1-2 hét ..
2018. máj. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!