Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Véres nyálkás hasmenés?

Véres nyálkás hasmenés?

Figyelt kérdés
16 honaposkislanyomnak ma reggel nagyonkeves higabb szeklete volt utana evett es egy fel ora mulva megint de ebben mar veres nyalka is volt... elotte megmertem a lazat az elso hasmenes utan de nem lazas.. lehet megsertettem a lazmerovel? Elobb szoltam a gyerek orvosnak aztmondta lehet erolkodott es attol de delutan vigyem be mert akkor rendel

2018. máj. 31. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vezettél be valami újdonságot?

Élénkpiros vér lehet attól is, hogy fel lett sértve, de nyálkás hasmenés nem. De betegségtől, fogzástól akár. Csak a véres-nyálkás széklet pláne ha hasmenéses, allergiás tünet is lehet.

2018. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bevinném a sürgősségire. Be is vittem a lányomat, amikor vér volt a székletében. Azonnal megultrahangozták, hogy kizárják a bél összecsùszást, mert az nagyon veszélyes. De okozhatja tejérzèkenység vagy berepedt végbél is a véres kakit. Nálunk tejérzékenységet állapítottak meg.
2018. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tejfeherjeallergianak lehet ez a tunete (hosszabb ido utan is kijohet)
2018. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elobb bevittem az orvoshoz aztmondta lehet felsertettuk azota nem kakikt meg amugy nem olyan hig a szeklete inkabb csak lazabb

Aztmondta az orvos nemkell megijedni megnezzuk hogy milyen lesz

Amugy a fogai jonnek igen

2018. máj. 31. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!