Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Migrėnes gyerek fâjdalmât...

Migrėnes gyerek fâjdalmât mivel csillapitod?

Figyelt kérdés
a szivem szakad meg hogy a 7ėves kislányomnak már most szenvednie kell emiatt. es a legrosszabb hogy nem tudok neki segiteni.
2018. jún. 30. 07:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik szemem, azt hiszem a jobb szemem sarkában kezdődött, mint amikor nyáron nagyon forró az aszfalt és mintha gozologne, olyat kezdtem el látni a jobb szemem sarkában, ha nem vettem be idővel gyógyszert, akkor az egész szemem "olyanná" vált és borzasztó fejfájás kezdődött.
2018. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. 18 éves koromban mondhatni kinőttem, kb érettségi előtt jött ki utoljára, de az utolsó pár évben már jóval ritkábban volt. Nekem is egyrészt a frontok váltották ki, illetve a fizikai megerőltetés, és ha nem ettem/ittam aznap rendesen. Aztán amikor ezeket realizáltam elkezdtem tudatosan vigyázni magamra, ez segített szerintem. (Bár nyilván egy ilyen kislánynál ez még nem opció.) Viszont például nem tudtam sportolni sosem, mert minden 3. edzésnél hívni kellett a szüleimet hogy vigyenek haza...
2018. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

minden infónak tapasztalatnak örülök,mert jól jöhet.

remėnykedem benne hogy ő is kinövi.

ėn sem nagyon merem külön sportra járatni mert bármikor jöhet a migrën.

most az elmúlt hetekbe volt a legrosszabb időszak.

2018. júl. 6. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!