Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tegnap kapta meg kislányom a...

Tegnap kapta meg kislányom a 4 hós oltást mára reggel körben 1-2 cm vörösfolt van a szurinyom körül normális ez?

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Jegeld és ha néhány napon belül nem javul, akkor mutasd meg a gyerekdokinak.
2018. aug. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, annak a jele hogy reakciós és beindult a védekezés a testben. De inkább intézz egy telót a doktor felé, fél perc és tuti választ kapsz.
2018. aug. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az oltás után nálunk az orvos mondta is ,hogy lehet ilyen reakció.Borogatást javasolt ha előfordulna, nekünk nem kellett.Szóval normális.
2018. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Az én lányom is tegnap kapta a 4 hónapos oltásokat, mára neki is ugyanilyen lett mindkét szúrásnyom.

2018. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Védőnéninek mutatam azt mondta normális borogassam ha kell fájdalom csillapítót is adhatok .De a közérzete jó szóvalazt nem adok neki.
2018. aug. 17. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!