Kup, szirup, homerozes?

Figyelt kérdés

Ne kovezzetek meg,de nagy dilemma ez most nekem. Meg annak idejen lattam,hogy a tesom gyereke uvolt popo homerozes kozben es ez annyira felzaklatott,hogy biztosan nem leszek kepes a gyerekemnel alkalmazni..

Ti alkalmazzatok meg a popsi homerozest?

Masik noverem nem hasznalt soha kupot csak szirupot a gyerekeknel es ho is honaljban\fulben lett nekik merve megis egeszsegesek es soha nem lett semmi bajuk mondjuk ok nem itthon elnek... itthon mennyire erti meg a doki,ha azt mondom nem akarok kupot alkalmazni irjon inkabb szirupot?



2018. aug. 21. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Én is Nyugaton élek, itt ha a fenékben merik a lázat, az gyerek bántalmazásnak minősül, gondolom nem véletlen, ugyanígy kúp sincsen.

Mégsem halt ki még ez a 80 milliós ország.

2018. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fülhőmérő a legegyszerűbb és ugyanolyan pontos, de hónaaljban is lehet mérni már pici babának is, egyszerűen magadhoz öleled (na azt is pont annyira utálhatja, mert lefogod és ezért végigüvölti - tapasztalat). Kúp szerintem nem kínzás - felnőttek is használnak olykor, külföldön is -, ha pl. épp alszanak, a pici babák fel sem ébrednek rá (ez is tapasztalat), és előnye, hogy nem megy át az egész bélrendszerben -, szirupot meg vény nélkül is lehet kapni, bár szerintem talán azt inkább 3 hós kortól. Jó ha többféle hatóanyagú lázcsillapító van otthon, ha az egyik nem hat vagy nem olyan sokáig és váltogatva kell adni, de kérdezd erről a dokit, mindig az a biztos. És dokikból is sokféle van.
2018. aug. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 hónapos kora óta szirupot használok, előtte kúpot. Lázat is hónaljban mérek.

A gyerekorvos mondta, hogy kúpot csak hányás esetén adjak.

2018. aug. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a hónaljánál mérem a lázát :)
2018. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!