Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Túlhallás, volt valaki gyereké...

Túlhallás, volt valaki gyerekének?

Figyelt kérdés
A 4 éves statuszon azt mondta a védőnő, hogy a gyereknek túlhallása van (a nagyon halk zajokat is erősen hallja) tény hogy sokszor befogja a fülét ha jön vonat teherautó stb. De azt hittem ez életkori sajátosság...a tuzijatekot pl megnezte szoval amit szeret meg érdekli azt befogott fül nelkul is megnezi.. így en nem gondoltam hogy ezzel foglalkozni kellene de a vedono szerint vigyem hallasvizsgalatra ami nem egyszeru mivel a legkozelebbi hely ahol 4 eves vizsgalnak tolunk 1.5 ora utazas. Es nem lehet idopontot kerni se. Es az még mindig caak az elso allomas, hallasvizsgalat es nem tulhallas vizsgalat. Van itt valako akinek ugyanezt mondták esetleg?
2018. aug. 30. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A férjem túlhallásos, van rá most már terápia, ő is fog majd menni, valamilyen zenát, zajt kell hallgatni minden nap pár hétig és elvileg hatásos, ő nagyon sokat szenved ezzel, szóval remélem, hogy meg lehet ezt szüntetni, egyébként nemcsak a hangos hang zavarja, bizonyos emberekkel nem is tud -beszélni, mert susognak az s betűik például, zavarja a rágásnak a hangja.
2018. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én magam is felnőttként túlhallásos vagyok. Bizonyos frekvenciáktól a hideg ráz, könnyezem. Más meg nem is hallja.

Nem bírok moziba menni, mert számomra elviselhetetlen az a sok hanghatás...


Keress inkább valami magánrendelést szerintem

2018. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jó hallást jelent, hanem durva kiemelést egy-egy frekvencián. Csináljátok végig, nem az a kegyetlen rossz, hogy végig kell menni rajta, hanem ha így marad.
2018. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok. Meggyoztetek!
2018. aug. 30. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Mentetek valahova végül? Az első válaszoló vagyok. A férjem is tulhallásos és a lányunk is, de nem vittük eddig sehova, a hallásébresztést pedig nem javasolja az orvosunk.
2022. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!