Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 18 hós oltás után annyira...

18 hós oltás után annyira bedagadt a kisfiam válla, hogy kirepedezett a bőre, ez normális?

Figyelt kérdés
Gyerekorvost azonnal felhívtam, mondta, hogy tovabbra is borogassam, kenegessem és adjak neki Fenistil cseppet. De tényleg nagyon csúnya szegénynek! Volt aki így járt?

2018. szept. 12. 20:58
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

Így néz ki szegénynek 😣

2018. szept. 12. 21:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd ügyeletre ez nem normális
2018. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem túl szép. Lehet valami allergiás reakció. Ezzel azonnal ügyeletre mennék.
2018. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz vidd, ugyelet!
2018. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, írd meg mit mondtak az ügyeleten, köszi!
2018. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiamnak volt ilyen extrém oltási reakciója, csak combban. Felesleges ügyeletre vinni, nincs vele teendő. Nálunk kb 2 nap alatt elmúlt a pír és a duzzanat, egy keményebb csomót még ki lehetett tapintani pár napig.
2018. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hónapokig csont kemény csomó volt a lányom vállában a 18. havi oltás után. Milliméterenként tűnt csak el. Doki szerint normális,ez az oltás ilyen....
2018. szept. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül nem vittük el ügyeletre, mert jókedvű volt, nem fájlalta a kezét. Adtunk neki Fenistil cseppet, 3x10et, jegeltem, kenegettem, és másnap délutánra lejjebb ment a duzzanat, már nem is piroa neki. De még mindig duzzadt azért, remélem pár nap alatt elmúlik. Csodálom, hogy nem igazán fájlalta, én ilyen vállal a halálomon lettem volna!
2018. szept. 14. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!