Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4,5 hónapos babám feneke...

4,5 hónapos babám feneke nagyon vörös duzzadt ahol szerintem a kakival érintkezett. Nagyon fáj neki, fürdetni sem tudtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kóstoltatni.már kóstolt almát is és barackot. Nem volt gond.4 napja répát kap ma rizspépet répával. de ma lett ez a popsi gond.Lehet,hogy a rizspép? Tej mentes amúgy. Csak rizs és vitamin van benne.Vagy a répa?

Mit tegyek??

Vigyem orvoshoz????


2018. szept. 24. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet pelenkakiütés.Gyerekorvos ír rá kenőcsöt.
2018. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mosd meg neki ott,aztán kenjél rá sudocrémet,nekünk az mindig rendbe hozza. Holnap pedig vidd el orvoshoz
2018. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sudocrem vagy ami nekunk erre bevallt canesten krem ossze keverve neogranormonnal (tegelyes) 1 hetig kentem vele. Szepen elmult neki.
2018. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3vagyok de ezek elott orvos. Mert ezt en is csak orvosi tanacsra csinaltam
2018. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvos. De az is lehet, jön a foga, bár az első fogak az én lányaimnál nem csináltak ilyet, csak a régófogak. Nekünk a canesten vékonyan (ha csipi akkor később, fél-1 nap múlva) azért, hogy megelőzze a gombásodást, és bepanthen nagyon vastagon arra a területre, hogy ne dörzsölje a pelenka.
2018. szept. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. szept. 25. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!