Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha gyerekorvost akarok váltani...

Ha gyerekorvost akarok váltani, mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Ha másik orvoshoz mennék, akkor az eredeti orvosnak kell szolnom, vagy csak simán bemegyek a másikhoz?
2018. szept. 30. 17:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve ha beteg a gyerek és már másikhoz mennek, akkor rögtön ellátja?
2018. szept. 30. 17:46
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
At kell jelentkezni. Rendelési időben oda mész-- gyerek nelkul- és elmondod higy ezentúl hozz a szeretned hordani a gyereked, elvallaja e. Nem koteles, azf tudnod kell. Átjelentkezés nélkül pedig nem fogj a ellátni a gyereket.
2018. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos minket nem vett át a másik doktornő (mert kolléganője, ciki).

De azt mondta, ha beteg, vigyem nyugodtan, és megnèzi.


Na most ismét kismama vagyok, ilyenkor sem vàlaszthatom őt szerintetek a kistesónak?

2018. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmentünk gyerekkel együtt a kiválasztott gyermekorvoshoz, elmondtuk, hogy mi a problémánk az előzővel, és hogy ha esetleg beleférünk neki, akkor szeretnénk, ha elvállalna. Kedves volt, behívott, megnézte a picit és átkérte a régitől a kartonját. A másodikkal várandósan megkérdeztem, jöhetünk-e, gratulált és elkérte a kiskönyvemet, már írta is az adatait. 😊
2018. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát elég hülyén jön ki, ha az egyik gyereket ide hordod, a másikat meg oda....
2018. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De azt mondta az a doktornő, akihez át szerettem volna jelentkezni, hogy ha beteg lesz, nyugodtan vihetem oda, szívesen ellàtja, de papíron nem veszi àt.
2018. okt. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aha. Érdekes. Tehát akkor mint magánorvos látja el a gyereket?
2018. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, cdak szívessègből megnèzi.

Egyszer vittem hozzá, akkor, mikor megkèrdztem, hogy àtvenné-e.

Kb. másfèl èves mült akkor a kisfiam, és a popója hólyagos lett, akkor vittem hozzá, mert a mi orvosunk nem rendelt ès sos volt.

Mondta, hogy bármikor vihetem, ha beteg. De szerencsére azóta nem kellett vinnem. Csak a saját orvosunkhoz mentem a 18 hós oltàsra.

2018. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!