Milyen amikor kilovik a fulet? Fulbevalot akarok kisbabamnak? Fajdalmas e es mennyi ido ez?

Figyelt kérdés
tudom nem jo helyre irtam ki a kerdest. Gyermekem 1 eves mult es felek fajni fog neki

#kicsibaba
2017. dec. 27. 23:57
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
41%
Miért annyira fontos most? Ha nagyobb lesz akkor is ki lehet szúratni, és a saját akaratából...
2017. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Nekem baba koromban nem volt kilövetve, iskolás voltam amikor saját kérésre fülbevalós lettem. Egy pillanatig fáj csak, nem fog rá emlékezni
2017. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Vard meg, amig megno annyira, hogy sajatmaga eldonthesse, hogy akar-e lyukas fulet vagy sem.
2017. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%

Nekem 10 éves koromban lőtték ki. Jobban fáj egy oltásnál, kb vérvétel szinten van. Rátesz a dologra a csattanás a fülnél, mikor lövik.. utána még jópár napig kellemetlen és gennyes picit.


Ha az első füllövésnél még nyugton lesz, a másodikra le kell fogni..

2017. dec. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
11%

Nem törvényszerű, 4-es. 6 évesen lőtték ki a fülemet és nem kellett lefogni, mert meg se kottyant.


Kérdező, ha eddig vártál, miért nem bírsz még egy kicsit? Jobb, ha ő dönthet róla.

2017. dec. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

A mi babánknak kozmetikus csinálta 3 hónaposan. Sírt amikor kattant a gép de szerintem inkább csak a hangtól ijedt meg. Mire hazaértünk már semmi baja nem volt.

Be sem pirosodott, nem lett gyulladt és gennyes sem.

2017. dec. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Nekem baba koromban lövette ki anyukám a fülem és nagyon örülök neki, hogy nem emlékszem rá. Mostmár nagyon félnék kilövetni még ha egyesek szerint nem is fáj annyira.
2017. dec. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
10%
Bölcsődében vagy óviban meg majd jól kitépik a füléből játék közben vagy épp lenyelik...
2017. dec. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

Az én fülem újszülött koromban lett kilőve. Nem szakadt ki, nem nyeltem le. És emlékeim szerint szinte minden lány osztálytársamnak volt. Nem vállig érő karikát kell betenni.

A lányomnak is még a kórházban megcsinálták, kicsit nyöszörgött azután vissza is aludt.

2017. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
Nekem 7 évesen lett fülbevalóm, mert akkor akartam, nem fájt vészesen, abszolút bírható volt akkor (mondjuk emlékeim szerint fújtak rá valami zsibbasztót), én a lányomnál is megvárom, míg maga akarja, mégis csak az ő teste, döntse el ő, semmit nem nyer vele ha 1 évesen lövetitek ki.
2017. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!