Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Két évesnek enyhe, felszakadó...

Két évesnek enyhe, felszakadó köhögésre mit adnátok?

Figyelt kérdés
Nem lázas, nem levert, nem náthás, és csak kicsit köhécsel. Kamilla teát adtam neki, mézzel. Ti mivel kezeltek ilyen pici gyereket?

2018. okt. 8. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:

C+d vitamin, citromos tea/esetleg gyenge kakukkfű tea ha megissza.

A köhögésre még rózsaszín rhinatiolt kap.

Orvosnak is megmutatom, hogy hallgassa meg a tüdejét.

2018. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Stodal
2018. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szakad fel akkor semmit.
2018. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyeség, de egy doktornő a saját 1 éves lányát rezgő játékkal kezelte. A hátára tette néhány percre és segített felszakítani. Az én gyerekeim még nem voltak ilyen betegek idén, de majd kipróbálom.
2018. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, ez a mellkasi fizioterápia. Lányomnak pulmonológián mutatták ezt, hogy így csináljam.
2018. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előbb elküldtem.

Szóval pulmonológus mutatta, hogy a kezemmel hogyan kell ütögetni a hátát, hogy segítsük a letapadt nyák felszakadását, hogy fel tudja köhögni.

2018. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi 5-ös, akkor ha szükséges lesz, a rezgő nyúllal próbát teszek:)
2018. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!