Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Már irtam egyszer, hogy a...

Evelin9436 kérdése:

Már irtam egyszer, hogy a kislányomnak enyhe csípő ficam alakult ki Mennyi idő alatt jön helyre tornával vagy terpesz pelenkával?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Minden eset más. De miért nem az ortopédust kérdezed meg?
2017. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerdára van időpontunk csak aggódok hogy nem jön helyre
2017. okt. 20. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk faros volt, az egyik laba kifeszulve bennem. Konkretan nem lehetett neki osszezarni. A korhazban jol ram hoztak a fraszt. Csipo uh azonnal korhaz utan. Nehany napos babaval rohantunk. Nem kellett volna. Fel eves koraig torna, amit szerencsere szeretett, es szepen helyre allt neki. Tobb uh is volt. Nem tudom, ez ugyan olyan e. Meg kicsik, szepen korrigalhato minden. Fel a fejjel!
2017. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
O is faros volt de nem vele született csípőficamja van hanem most alakult ki nála de ha nektek helyre jött akor nekünk is biztos segít a torna! Köszönöm a válaszod!!
2017. okt. 21. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!