Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Aki herpeszes lett mikor még...

Aki herpeszes lett mikor még pár hónapos volt a babája (tápszeres baba), mit csinált hogy el ne kapja a pici?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Pl. Tilos puszilgatni.
2018. dec. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony. A herpesz lehet eltunik de sajnos soha nem mulik el, ne puszilgasd es ha mar mas kajakat is adsz neki akkor ne ragd meg neki.
2018. dec. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

"Ne rágd meg neki"???

Létezik villa, botmixer, turmixgép....

Jesszus.... 9 hónapos a gyerekem,de ilyen eszembe se jutott, hogy ételt adjak neki a számból.

Amúgy igen, ne puszilgasd, ennyi.

2018. dec. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
#3 tudom en sem ragtam meg a babam helyett hanem turmixoltam, de ismerek olyan anyukat aki nem mindent turmixolt pl.:turorudi es ugy adta a picijenek. Egyebkent nem undorito szerintem, bar en sem vagyok a hive de nem tudhatom hogy a kerdezonek van-e modja turmixolni es ha van is akkor megsem ragja-e inkabb.
2018. dec. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak tápszeres, mást nem kap. Majd ha eljön az idő turmixolni akarom vagy villával megtörni a baba ételeit.

Anyósomnál néha előfordult hogy úgy adott enni ha olyan volt a helyzet (pl. nagy családi ebédnél a levesből kivett egy kis répát) hogy előtte megrágcsálta nekik, ha az én picimnek is így ad nem szólok rá mert sok gyereke és unokája van, mind egészséges és rosszat amúgy sem akarna neki.


Természetesen nem puszilgatom, a herpeszt pedig fújom Aloe Vera first-tel, csak arra lettem volna kíváncsi tehetek-e még mást is ezen kívül vagy ha esetleg volt már más ebben a cipőben miket csinált?

2018. dec. 10. 11:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi kicsit kusza lett a válaszom, szóval anyósom az ő gyerekeinek és unokáink is volt hogy rágcsálva adott enni és ha egyszer az én picuromnak is így ad(mikor már lehet) nem szólok rá.
2018. dec. 10. 12:02
 7/9 Csakegysajt95 ***** válasza:
74%
Igen, a puszilgatást kerüld, amúgy.. szerintem baromi undorító ha megrágja valaki a gyerekének előre a kaját én se ennék más szájából.
2018. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Buella Gyula válasza:
100%
A herpesz az egyetlen vírus, ami bennünk van és vele születünk. Mindenkiben! A herpesz vírus az idegpályán közlekedik, fáradtság, kimerültség és/vagy stresszes állapot következtében a legyengült idegpályák bőrfelszín közeli végződésein hólyagos, majd sebes, váladékos formában ürül a szervezetből a bőrön át. Természetesen ha éppen már láthatóak a herpeszesedés jelei, akkor már csak higiéniai okokból is távol tartjuk magunkat a másokkal való közvetlen érintkezéstől. Az előrágás helyett pedig a pürésítés a másik javasolt technológiai eljárás. Mivel szintén higiénikusabb...
2018. dec. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kata-Kata ***** válasza:
100%
A leesett cumit ne nyald le, hanem mosd meg akkor sem, ha nincs éppen aktív herpeszed!
2018. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!