Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy vegyem rá, hogy engedje...

Hogy vegyem rá, hogy engedje megvizsgálni a szemét?

Figyelt kérdés
2,5 éves elmúlt a kisfiam és kb. 1 hete mondja, hogy fáj a szeme. Kb. 1 nap egyszer vagy néha kétszer, de aztán elmúlik. Vagy legalábbis az orvohoz megyünk hallatán... Minden vizsgálattól fél, sír. A körmét is csak alva tudom levágni.. Voltunk a szemészeten, megbeszéltem vele, hogy bele néz egy távcsőbe, de ahogy a dr. lehúzta a szemét, esélyünk sem volt. Itthon gyakorolunk, hogy a szememet vizsgálja stb. , már ígértem neki, hogy kap valamit amit szeretne, de semmi... :( valahogy muszáj lenne megvizsgálni.
2018. dec. 15. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan orvoshoz kell vinni, akinek gyakorlata van "nem együttműködő"gyerekek vizsgálatában. A másik, hogy gyermekszemész-szakorvos legyen, ne "sima" szemész, sok helyütt vidéken a gyerekeket is a felnőtt szakorvosok látják el, orvoshiány végett és hidd el, nagyon nem mindegy. Az én fiam autizmussal él, elsőre pláne fontos volt, hogy olyan helyre vigyem, ahol ezt meg tudják oldani, azóta már mehetünk a SOTE Mária utcai klinikára is (ott is profik), már tudja, hogy minden rendben zajlik. Pesten tudok javasolni olyan orvosokat,rendelőt, ahol biztosan feloldódik a gyerek és a gárda is fel van készülve mindenféle gyerekekre, fogyatékkal élőket is ellátnak, akkor egy dacosabb, jogosan az ismeretlentől félő 2 évessel is elbírnak. Ha vidéki vagy, akkor meg a legközelebbi gyerekszemész és jelezd előre, hogy nem együttműködő a gyerek.
2018. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tesómnak is ekkor lett gond a szemével


Csak a Heim Pálban tudták megvizsgálni

Mindenhol sírt... Szb

Már sajnos volt negatív kapcsolata orvossal előtte ( megégett a karja)

2018. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 1 válaszoló kérhetek tőled tippeket hova vihetnénk? Már vidékiek vagyunk, de pesten bárhová elviszem, fizetek is, csak valakinek hagyja magát megvizsgálni.

Minden jót nektek!:)

2018. dec. 16. 00:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Heim Pàl is Bp


Amugy az egyik legjobb szemészet Magyaro.-n

2018. dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. dec. 17. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!