Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikor fordultatok orvoshoz...

Mikor fordultatok orvoshoz reflux miatt?

Figyelt kérdés
Köhécsel,tüsszög, hallani lehet ahogy visszanyel. Bukás mennyisége normál szerintem.2hós a kislanyom,tápszeres.Mostanában veszem észre ezeket a "tüneteket" ha azok egyeltalán. Hasfájós is, ha sűrítő kéne az meg nehezen emészthető,akkor az lenne a baj. Tud valamit tenni a doki?

2019. jan. 13. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran eteted?
2019. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahogy kéri,de a 3órákat meg szokta várni, már többször van h 3és fél 4 óra van a két etetés között. Van,hogy este-éjjel 8-10órát alszik egyben, akkor nem keltem fel enni. Így 5-6szor eszik egy nap 120ml-ket.
2019. jan. 13. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, mert az én babámnak az segített, hogy gyakrabban (2-2,5 óránként) etettem, persze kevesebb tejet kapott.
2019. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 piroska és a farkas ***** válasza:
De ha köhécsel, tüsszög, lehet, h csak túl nagy kortyokban nyel. Kisfiam refluxos volt, de minden szoptatàs utàn nekem- neki komplett ruhacsere, 3-4 helyen felmosàs- ahogy jàrkàltam büfiztetés közben-, és 40 perc masszív, fejet hàtrafeszítő síràs.... Végül nekünk a megemelt fejvégű àgy, az étkezések utàni 30 perc függőleges testhelyzet és az antireflux tàpszer oldotta meg, de mondom, ha ezeket nem érzékeled, inkàbb először szűkebb lyukú cumisüveget próbàlj, és ne nyeljen levegőt.
2019. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet azért mert kipróbáltuk a 2es cumisüveget? Mam-os és elvileg 2hós kortól van.
2019. jan. 13. 17:55
 6/7 piroska és a farkas ***** válasza:
A 2- es az a lyukméretre vonatkozik tudtommal .
2019. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen de a 2m+ is rajta van. De akkor még korai. Visszatérünk az 1esre.
2019. jan. 14. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!