Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Antibiotikum szedés alatt...

Antibiotikum szedés alatt mehet a gyerek iskolába?

Figyelt kérdés

Felétek is szokás gyógyszerszedés mellett iskolába kiírni a gyereket? Hogy ne maradjon le a tananyagból vagy a szülőnek ne legyen sok a hiányzás a munkahelyen? Mert szerintem biztos nincs meggyógyulva, ha gyógyszert szed. Reggel kapja az első adagot, a délit csak uzsonna időben és lefekvés előtt az utolsót.

Vagy van olyan hely, ahol a tanárok beadják a gyógyszert délben?


2019. jan. 24. 21:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint irtam, direkt ugy osztom be az antibiotikum szedeset, hogy ne essen bele a tanitasi idobe. Ha gyakrabban kell mint 8 ora mondjuk, es nem lehet megoldani , akkor otthon marad. Semmikepp nem viszik a gyogyszert suliba, nem is engedi az iskola sem. Viszont ezt nem a mi gyerekorvosunk mondja igy, hanem altalanossagban az osszes, testverem 600 km-re el tolunk ugyanebben az orszagban, az o orvosuk szinten. Altalanosan elfogadott protokol itt, rakerdeztem tobbszor a gyerekorvosainknal (mas orvosa van gyerekeimnek), hogy antibiotikumot szedo gyerek ha nem lazas minimum 2 napja, es jol erzi magat, akkor mehet kozossegbe. Nem beteges egyik gyerekem sem, egy kezemen meg tudom szamolni hanyszor kaptak antibiotikumot pl. Nincs a sulikban tobb jarvany mint barhol mashol. 40 millios nyugati orszagrol van szo egyebkent.
2019. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!