Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1,5 éves kisfiam körömàgy...

1,5 éves kisfiam körömàgy gyulladàsa?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz két hete, hogy kenegetem a kicsikét ujjàt, màr a harmadik kencével , amit felírtak. Nem javul, màr oldalt a körme sárgàs fehéres színű és mintha mozogna. Szedett rà antibiotikumot 5 napig, de abbahagytam neki, mert hirtelen belàzasodott és féltem, hogy amiatt. Buta voltam. Csak olyan erős kenőcsöket írtak fel neki. Valamelyik betegtàjékoztatóján az van , hogy 8 év alatt nem adható. Nem is tudom, hogy írhattàk fel. Azon gondolkozom, elviszem sebészetre . Mit gondoltok?
2019. jan. 25. 08:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Teafaolaj? Gomba vurus es bakteriumolo, kotmoskent ezt szoktam ajanlani, de kene latni a kicsi kormeit! Amugy azonnal vidd ugyeletre barhiva, ha mozog a korme, nehogy egy eletre deformalodjon szegenynek es stegyenkezzen miatta egesz eleteben
2019. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Ez már gennyes. Vidd el sebészetre, 2 másodperc alatt felvágják és 3 nap múlva el is felejtitek, hogy valaha gond volt vele. Nem kell hetekig kenőcsökkel szenvedni, mert az ott pangó bacikat már semmi nem fogja kinyírni.
2019. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A felvagani¿?? Na jo lenne latni a kepet, mert kedves tudatlan masodik, nm mindenhol engednem megserteni a koromagyat!!
2019. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hogy raknak fel ide képet?
2019. jan. 25. 09:37
 5/16 A kérdező kommentje:
Rakják*
2019. jan. 25. 09:37
 6/16 anonim ***** válasza:
Töltsd föl valami ingyenes tárhelyre és másold be a linkjét.
2019. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
2019. jan. 25. 13:19
 8/16 anonim ***** válasza:

Mitol alakult ki?


En bevinnem a korhazba, az egesz ujjperc gyulladasban van, a korme alatt gennyes? Nincs laza?

2019. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mar nem az otthon kezelgetos kategoria ilyen pici babanal foleg nem, ird majd meg mi volt a dokinal, ne hagyd h lerazzanak, vidd maganba vagy nem tudom, de itt sztem mar nem szabad tovabb kiserletezni
2019. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Be van dagadva és piros is. Làza volt màsfél napig, de meg is van fàzva. Màr annyit sírok, vàrom , hogy jöjjön haza férjem és bemegyünk a kórhazba. Csak ott is ügyelete lesz màr csak, remélem normàlisak lesznek. Kórhàz is 50 km-re van. ... magànra meg nincs pénzem, tankolni van meg gyógyszerre.
2019. jan. 25. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!