Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Csütörtökön kapta az MMR...

Csütörtökön kapta az MMR oltást a kislányom?

Figyelt kérdés

Az apja szombatra tiszta láz lett,náthás.Nyilván próbáljuk köztük minimalizálni a kontaktust, de nem lehet tőle hermetikusan elzárni a lányom.Viszont nagyon félek, hogy esetleg komolyabb szövődményei lehetnek így az oltásnak,(mellékhatásai) mint ha simán egészséges közegbe vészelte volna át..Járt valaki így? Durvábbak voltak a mellékhatások?

Illetve aluszékonyabb lett a lányom.Ez gondolom normális mert elkezdett dolgozni benne az oltóanyag?



2019. febr. 3. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége, nyugi.
2019. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az en fiam 3hete kapta. Ra egy napra tiszta nathas lett. (valszleg elrve betegen kapta meg) Kov het elejere nagyon csunyan kohogott, majd hetvegere kiuteses lett. (kapott kohogescsillapitot) Kov héten kicsit aluszekonyabb volt es etvagytalan. Most mar jol van. En elkaptam a nathat tole. Semmi baj nem lesz, bizzal benne. En kicsit megjobban kenyeztettem es figyeltem. (laza pl egyaltalan nem volt)
2019. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomat is megkinozta ez az oltás, vagy nagyon legyengitette, vagy eleve lappangott benne valami, de majdnem 3 hétig volt beteg. Náthás tünetek, majd láz, köhögés, hányás. Borzalmas volt.
2019. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aznap délután már gyanús volt a fiam mikor megkapta az MMR-t. Én is aggódtam, hogy ha még erre rájön az oltás mi lesz. Aztán 2 nap alatt elmúlt az orrfolyás. Viszont az oltásra egy hétre nagyon beteg lett, kruppos rohammal kezdődött, 4 napig láz, hólyagos torokgyulladás, stb. Az orvos szerint is az MMR volt a ludas. Plusz pont akkor tört át a szemfoga is, az is gyengítette az immunrendszerét.
2019. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még egyenlőre nem tűnik úgy, hogy a náthát elkapta volna.De mondjuk sokkal többet alszik mint szokott.Parázok már az oltásoktól mert egyszer kórházba is került miatta és erről meg sokan mondják eleve hogy megviseli őket.Így meg még jobban félek, hogy + még valamit összeszed mellé.Meg hát igen jönnek a fogai neki is.Félek, hogy sok lesz a jóból így egyszerre.Ezek szerint akkor azért nem kerültek a gyerekeitek kórházba ,de jobban megviselte őket.:/
2019. febr. 3. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy tájékoztatót az oltásról,az vann benne,h az oltás után 7-10 nappal jelentkezhetnek ilyen jellegű tünetek,mint orrfolyás,láz,pöttyök.
2019. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tájékoztatót én is kaptam.Nyilván el is olvastam, abba egy csomó olyan mellékhatás le sincs írva ami amúgy még a láz,pöttyök ,nátha mellett megjelenhet.

De engem az érdekelt inkább, hogy mennyivel volt esetleg ,,keményebb" úgy, hogy lappangó betegség mellett oltották be a gyereket.

Köszönöm mindenkinek a választ.

2019. febr. 4. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!