Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek autista a testvére...

Szerintetek autista a testvérem kislánya?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem merem felhozni ezt a témát a testvéremnél nehogy megharagudjon rám, de nem hagy nyugodni az ügy. Van egy kislánya 3 éves múlt pár szót ismer pl:baba, szia, jó. Van hogy egész nap eljátszik maga. Nincs szemkontaktus csak néha, ha a testvérem megkéri őt hogy:hozd ide az üveged, nem reagál mint ha megsem hallaná,ha meg kérdezi tőle mit szeretnél enni vagy mit kérsz? Ugyan úgy semmi reagálás. Bárcsak ne lenne igazam, de szerintem ez így nincs rendben.
2019. febr. 23. 07:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Az autizmus diagnózisához ennyi azért nagyon kevès.


Az óvodában ha baj van úgyis jelzik, észre is veszik.

2019. febr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem jár még óvodába mert pelussa van
2019. febr. 23. 07:23
 3/22 anonim ***** válasza:
8%
Simán szefós. :(
2019. febr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Ez egy három évesre eléggé jellenzö viselkedés, autizmusra viszont nem jellemzö.
2019. febr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

Ettől meg nem autista.

Nekem 4 évesen kezdett beszelni, 4 évesen lett pelusmentes és jól elvolt magában a kisvonatokkal órakig :-)

Mai napig (11 éves már), ha ott allok mellette es kerdezek, meg se hallja...

2019. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, mikor ott vagy. De velük élsz?

Csak mondom, a lányom nyáron lesz 3 éves, mások előtt (akiket ritkán lát) 1 szót nem szól, és nem is reagál semmire. Egyébként mindent megért, és az elmúlt 1 honapban rengeteget kezdett beszélni, már egyszerű mondatai is vannak, pedig január elején ellenőrzésre kellett jelentkezni emiatt, de csak mostanra kaptunk időpontot, viszont valszeg így nem lesz gond...

2019. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
Nem biztos, hogy ez épp autizmus, de szerintem valami nem stimmel, eléggé le van maradva a korához képest.
2019. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hallascsokkenes is megnagyobbodott mandula, dobhartya mogott felgyult valadek miatt. Ez magyarazhatja, hogy miert beszel keveset, es miert nem reagal. Nem volt beteg? Nem horkol? Mennyire alszik nyugodtan?
2019. febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is igy viselkedett ennyi idősen, mégsem autista. Sőt ismerőst folyton szivatta, mert vele nem vette fel a szemkontaktust, nem figyelt rá, ő meg egyből jött, hogy autista. Pszichológus a csaj, azt mondta, sok ilyet látott.

Oviban elküldtek minket mindenhová, de csak annyi volt a baj, higy megkésett a beszédfejlődése.

2019. febr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de szerintem egy 3 évesnek kellene reagálnia vagy legalább a nevére figyelni de azt sem csinálja. Csavargatja a kezeit is. Igen, vannak olyanok akik később kezdnek el beszélni stb DE reagálnak és mutogatnak de ő semmi.
2019. febr. 23. 09:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!