Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért csinálja ezt a kisfiam?...

Miért csinálja ezt a kisfiam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Valamikor 1 éves kora után kezdődött,h amikor vmitől ideges lett,akkor állt a kiságyban,a szélébe kapaszkodott,összeszorította a fogait,közben pedig kicsit széthúzta a száját (mintha vigyorogna),és szinte remegett. De ilyenkor nem az egesz teste remeg,hanem csak a feje. Én azt szoktam mondani ilyenkor,h megfeszül.

A gyerekorvosnak jeleztem,h neha csinál ilyet,azt mondta,mivel ő még nem tudja kifejezni az érzelmeit,ez akarat megnyilvánulás,ne ijedjek meg tőle.

Azóta mar másfél éves,hála Istennek nem gyakran fordul elő,de ha mégis,akkor nem csak akkor,amikor ideges,hanem "csak úgy". Tegnap pl nagyon fáradt volt,ült az ölemben és ugyan nem lattam az arcát (háttal volt nekem),de fogtam a kezeit és éreztem,h megint "befeszült".

Tapasztalt ilyet már vki?



2019. ápr. 23. 06:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt, hogy megfeszülnek az izmai, azt szoktam látni, idegességtől van, az arcával nem csinál ilyet, mindenkinek befeszülnek az izmai ha stresszes, felnőttnek is.
2019. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!