Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislányom halántéka fölötti...

Kislányom halántéka fölötti koponyacsont egyik oldalon kitüremkedőbb?

Figyelt kérdés

Megtennétek nekem néhányan kedves anyukák, hogy megnézitek a ti gyereketeknek van -e hasonló? Egyik ismerősöm teljesen elrémisztett, ugyanis az ő ismerősei között van olyan gyerek akinél a röntgen agydaganatot mutatott ki.

A két halánték fölött az egyik oldalon mintha kis "Csomó lenne "a csonton . Nagyobbnak tűnik. Régebben előfordult kb. 2 x , hogy leesett az ágyról és megütötte a fejét.Most 4 éves, vidám gyerek.

Köszönöm a segítségeteket!


2019. ápr. 30. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Tarajos koponyacsontosodás lehet.Esztétikai gond, haj eltakarja.

Tapintsd ki mozog vagy nem. Ha fix akkor csont. Ha mozog, akkor szövet és nézettesd meg. Es is agyremet kaptam tőle, de a doki megnyugtatott. A gyerekemnek 8cm hosszú volt vékony vonalban.

2019. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem mozog. Én is elviszem orvoshoz.

2019. máj. 1. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!