Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Láttam ma egy posztert a...

Láttam ma egy posztert a rendelő várójában?

Figyelt kérdés
A Bexsero oltásról. Azt írta,hogy
2019. máj. 2. 17:51
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocs,elküldtem.


Azt írta: a betegsèg védőoltással megelőzhető lehet"


Ez mit jelent? Nem 100% -os az oltás?

2019. máj. 2. 17:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem 100 %
2019. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik oltàs sem 100%-os hatèkonysàgù . Az agyhàrtyagyulladàst pedig többfèle kòrokozò/baktèriumtörzs okozhatja, Bexsero csak az ellen vèdhet, ami rà van ìrva.
2019. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze,tudom,hogy a B ellen véd.


De a poszter úgy fogalmazott,hogy az a betegség,ami ellen kapja az oltást,az megelőzhető lehet. Azért a B ellen hathatna..

2019. máj. 2. 19:20
 5/8 A kérdező kommentje:
2019. máj. 2. 19:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenesetre nem állítja,hogy hat az oltás.
2019. máj. 2. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem, mert ha valaki megis elkapna akkor perelhetne. Amugy hat az, de a meglevo torzs is mutalodhat annyit, hogy enyhebb lefolyassal elkaphass egy betegseget, ami ellen oltva vagy.
2019. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem, ezt nem írhatják soha sehol semminél, mert ha valaki elkapja , beperli a céget, ennyi . Ez eléggé logikus amúgy.
2019. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!