Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti összejönnétek "beteg"emberr...

Ti összejönnétek "beteg"emberrel komolyra gyermeket is mernétek szülni a szerelem nevében igy?

Figyelt kérdés

Jelenleg tàrsat keresek es ugy vettem észre a normälis sracok inkabb csak alkamit keresnek, akik viszont jok lennének leendö apànak, komoly kaocsolatra mind vmi bajuk van.

Pl egyik beszédhibàs, màsiknak stroke -ja volt igy mindig könnyezik az egyik szeme (feloldali serültség maradt vissza), valakiben herpesz virus van ami köztudott hogy hordozo ha tünetmentes is, màsnak felmenöi hajlamosak a daganatos betegségekre, ugyanakkor értelmesek kulturàltak van köztük pl jogàsz is, szoval mint ember amugy igazi tàrs lennének, de szoval en féltem màr most a leendö gyermekem ilyenektöl.

Vagy tulkomplikàlom? Lehet adni az x % esélyre hogy nem öröklödnek az ilyen es hasonlo hajlamok?


2019. júl. 19. 08:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Túlkomplikálod. Sosem lehet tudni, ki mit hordoz a felmenőjétől. És ha beleszeretsz egy árvaházban felnőtt emberbe? Nem akarsz majd tőle gyereket mert nem ismeri a betegségeket a családjában?

És elárulom neked, manapság MINDENKI családjában jelennek meg krónikus betegségek, ha nem a cukor, akkor a szív és érrendszer, ha nem az agymeszesedés, akkor a trombózis...

Komolyan ezek alapján társat választani vicc.

Én is hajlamos vagyok a herpeszre, és a család tele van cukorbetegekkel, mégis akart a férjem tőlem gyereket.

Baromira nem ezen múlik! :)

2019. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Jah, mutass már egy családot, ahol nincs/nem volt legalább néhány rákos... A herpesz vírus az emberek 99,9%-ban benne van - benned is, bennem is, pedig sosem volt még 35 év alatt egy darab ajakherpeszem sem. Nevetséges vagy, ne haragudj!
2019. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Vannak betegségmentesek, csak mintha en vonzanàm az ilyeneket valahogy
2019. júl. 19. 08:57
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Mindenki vonzza a népbetegségeket. Mert az egész emberiség tele van betegségekkel. Nézz körül, hogyan élünk, mi vesz körül, miket eszünk. Szerintem nem csoda. Szerintem kár azon rágódni, hogy mi lappang benned, vagy a leendő apukában. Élj egészségesen, sportolj, étkezz helyesen, és ezzel annyit érsz el, hogy ezek a lappangó dolgok nem, vagy csak nagyon későn jelentkeznek!
2019. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Úgy beszélsz, mint aki lovat keres fedezésre és a felmenői papírok szerint nem tiszta a vérvonal. Rosszul voltam, ahogy olvastam.


A kivizsgálást magadnál kezd, fejben!

2019. júl. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs betegségmentes család és ha te ilyen alapon válogatsz, se az nem érdekel, hogy szimpatikus, kedves legyen, meglegyen a vonzalom, szerelem stb. nem való neked sem párkapcsolat, sem gyerek! Könnyezik a szeme, b meg, hát az aztán probléma.
2019. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Olyan nemigen van, akinek az összes felmenője végelgyengülésben halt meg. Mindenkinek a családjában előfordul valamilyen betegség, ha nem is ismert, akkor lehet, hogy pont nála alakulna ki később, vagy nálad. ha nem súlyos genetikai betegségről van szó, akkor mernék szülni.
2019. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Atya ég


Te betegségmentes vagy???



Az érdekes dolog, hogy nálunk ( család nő tagjai többen, vagy sehogy vagy nehézségek àrán ) és a férjeméknél ( férfiágon) a meddőség is gond.

Vagy férjeméknél gyakori a mentális beteg ( bipoláris, szuicid hajlam)

Nálunk anyai és apai ágon is nagyon magas a rák aránya.



Nah mi mégis bevállaltuk.

1. Gyerek 3 hónap alatt

És a 2.is menstruáció nélkl szoptatás alatt, hamar sikerült.



Lótenyésztős hasonlat jó volt.



Jó a sztrókos férfivel nem biztos hogy én is kapcsolatot szeretnék... De egy nem aktív herpeszes. Vagy rákra hajlamos családdal rendelkező, beszédhibás ( ezer1dologból fakadhat) férfivel simán..

2019. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

Igen, én is úgy érzem, hogy te fedeztetésre keresel kant, és nem társat. Ezt is lehet, csak hát érdemes vele tisztában lenni.

A stroke pl miért lenne genetikai eredetű? Ezt honnan gondolod?

2019. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Ez undorító. Már elnézést, de valaki írta, hogy tenyészmént keresel, származási lappal, betegségekre szűrten, pontos pedigrével? Úgy fogsz indítani az első randin, hogy mutasd anyád-apád gyógyszereit? Vagy ha már ennyi lehetőséget felsoroltál akik amúgy jók lennének de mégse, honnan tudod hogy ilyen felfogással bárki komolyan kezdene veled?

A férjemmel 15 éve vagyunk együtt. 4 éve egy nagy családi tragédia után kijött egy autoimmun betegsége, ami a mai tudomány állása szerint nem gyógyítható, de tünetmentesen tartható és nem rövidíti meg a várható élettartamot. Szerintned el kellett volna hagynom? Te elhagytad volna.azt az embert, akivel egy életre tervezték, de hoppá, beteg lett? Vagy ilyen helyzetben mit tennél? Én meg képzeld , cukorbeteg vagyok. Nem az életmódom miatt, örököltem a hajlamot. Szerinted a férjem elhagyott emiatt, mert nem vagyok jó tenyészkanca? Nem hagyott el. Sőt, elmondom neked hogy gyermeket is vállaltunk genetikai konzultáció után, miután kiderült, hogy nagyon kevés eséllyel fogja örökölni bármelyikünk betegségét is. Született egy tökéletesen egészséges kisfiunk.

2019. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!