Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Elitélendő egy 9hónapos babát...

Elitélendő egy 9hónapos babát bölcsibe adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Van egy 9hónapos kislányom.Páromon más ember nem tud besegíteni.Anyukám nem vállalja be csakha ugyet kell intézzek.Viszont az itthoni teendőkkel nagyon lassan tudok haladni,van egy itthoni munkám is,ezzel is csak akkor tudok haladni,ha éppen alszik.Nappal mindog is keveset aludt félóra-órát.Arra gondoltam,hogy januártól bölcsibe adnám míg a munkával kész nem vagyok.4-6óra hossza kb.A bölcsibe adás miatt szar anyának gondolom,bébiszetterre ,vad idegen emberre nem merem rá bízni.Ki mit tanácsol??
2019. júl. 28. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
igen
2019. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

A bölcsiben is "vadidegenre" van bízva"

Szerintem nagyon korai, ilyen idösen csak akkor adnám be, ha nincs semmi más megoldás (pl egyedül neveled és különben nincs pénzed).

Azt ugyan nem értem, miért kellene bárkinek is segíteni a párodon kívül, ez a normális.

A házimunkát is végezzétek közösen a pároddal, vagy inkább arra fogadj fel valakit, de ne a gyereket passzold le.

2019. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Te tényleg felnőtt ember vagy, ha az alapján cselekszel, amit mások godolnak?
2019. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Milyen munka?

Amúgy a bölcsiben is vadidegenekre bizod. Én 2 éves korig nem adnám bölcsibe, hanem megoldanám a munkámat a gyerek mellett, pláne, ha otthon dolgoznék.

Persze nem itéllek el, de én így gondolom.

2019. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, milyen 'keretek' között végzed azt a munkát, de felénk csak azt veszik be ( ha beveszik ), akinek a szülei dolgoznak.
2019. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

És kit érdekel hogy mi elítélendő és mi nem ?

Azt csináld ami NEKTEK a legjobb ! 4-6 ora nem a világ vége..

2019. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Én nem adnám be,mert úgy vállaltam gyereket,hogy felkészültem hogy legalább 2 évig ez lesz.

De nyilvan te beadod,mert megfogalmazódott benned a kérdés és valószínű nem idegenekre hallgatsz majd. A te dolgod

2019. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
igen.
2019. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem elítélendő. Ha nektek ez jó, csináld.


Amúgy nálunk is csak munkáltatói igazolással veszik be a gyereket bölcsibe.

2019. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Semmi pénzért nem adnám bölcsibe ennyi idősen, inkább spórolgatnék. Imádok velük itthon lenni, még ha sokszor nehéz is. Lehet többet költesz majd gyógyszerekre, mint fele kereseted. Lányom amikor ovis lett pedig akkor 3 éves volt, 1 hetet ment, 2 hetet beteg volt. Állandóan orvoshoz cipelük. Szerencsére kinőtte.
2019. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!