Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért elítélendő ha valaki...

Miért elítélendő ha valaki bejárónőt alkalmaz?

Figyelt kérdés
Az emberek csak annyit látnak, hogy van egy 7hónapos babám, gobdolják élvezem a gyest. Az az igazság, hogy vállalkozó vagyok, és csak kicsivel kevesebbet dolgozok mint a baba előtt. Heti 2 szer jön egy idősebb hölgy, aki takarít és néha főz. Nem mellékesen be is van jelentve heti 4órába. Ez 2 hónapja van. Azóta nem egy isnerősöm nem köszön az utcán, illetve megy a pletyka hogy mekkora lusta disznó vagyok. Az elején próbáltam mindent én csinálni, de megmondom őszintén, hogy annak nem láttam értelmét, hogy azért ne vállaljak egy ügyfelet mert már egy hete nem volt kiporszívózva.... Elítélendő az ilyen?! Miért? A férjem is dolgozik, én is. A háztartásra egyszerűen nem jut idő.
2019. febr. 10. 11:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
Nem elítélendő, ne foglalkozz velük.
2019. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
24%
felőlem azt fizetsz, akit akarsz, csak ne gyere ezzel a dumával, hogy nem jut rá idő. Milliárd ember oldja meg, te nem akarod, NEm szégyen ez, jogod van hozzá. A dühítő az, hogy hülyének nézed azt, akivel erről beszélsz.
2019. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell itt ezzel dicsekedni , és miért foglalkozol mással? Én külföldön lakom , itt szinte mindenkinek van bejárónője. És senkit nem érdekel más élete hanem a magáéval van elfoglalva.
2019. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
14%
Még a legbénább ember is megvan a házimunkával egy óra alatt, még ha nagy is a lakás. Te csupán lusta vagy, és a munkád mögé bújsz. Ne mondd már, hogy heti kétszer nem tudsz kitakarítani és főzni egy ebédet. Jogosan háborognak az ismerőseid. Biztos nem kerülgetnék egy takarítónőt, pláne nem engedném be a konyhába. Szedd össze magad, és vond be a párodat is a főzésbe, gyereknevelésbe.
2019. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
56%
Igen, ez a "nem jut rá idő" a nagy kamu. Anyósomhoz is bejárónő jár, de ő meg is mondta, hogy 1 óra alatt megkeresi azt a pénzt, amivel a takarítónő 4-5 órát takarít nála hetente 1x, ezért inkább pénzt keres takarítás helyett. Ebben semmi elítélendő nincsen.
2019. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%

"Jogosan háborognak az ismerőseid."

Miért? Tán ők fizetik a Kérdezőéknél a takarítást?

2019. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
23%

Nemm kell vele felvágni és akkor a kutyát sem fogja érdekelni.

A gyerekkel meg gondolom bébisintér foglalkozik, ha te dolgozol, mert akkor rá sincs időd.

Rossz duma a "nincs rá időm". Aki akarja, annak van rá ideje, főleg ha nem egyedülálló szülő. Ketten vagytok mindenre, elvileg.

2019. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%
Négyes, jöhetsz hozzánk is, ha egy óra alatt végzel :)
2019. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, az emberek utálják, ha a másiknak jobb. Ne foglalkozz velük, nincs szükség ilyen mérgező ismerősökre. Ha ilyeneket mond neked valaki, akkor nyugodtan közöld, hogy tanuljanak meg a saját életükkel foglalkozni.
2019. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
95%

Rossz beidegződés nálunk. Még mindig ott tart a magyarok nagy része, hogy az ilyesmi csak urizálás.

Döntsd el, másoknak akarsz megfelelni, vagy éled a saját életedet úgy, ahogy akarod.

2019. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!