Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

9honapos kisfiamat itthon hagytam 2 orara az apjaval imadjak egymast de nem sokkal h elmentem jarkalt a hazba es elkezdett vigasztalhatatlanul orditani, pedig ha csak furdeni megyek stb eszre sem veszi. Ti is jartatok igy? Meddig tart ez?

máj. 10. 09:18  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem van bennük valami lépés számláló, az én lányom ha aludt állandóan felkellt ha kiléptem a házból. (persze apukára hagyva addig.) Aztán meg ordított ameddig haza nem értem. Most két éves és már simán eltudok menni ameddig apuka vigyázz rá. Azt hogy meddig tart hát sajnos nem tudok konkrét választ adni. Talán másfél éves korig.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 10. 10:15 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 10. 13:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire gyakoriak itthon a félvér (fekete és fehér) babák?
Ha meglássa a lányom az apját miért nyafog mindjárt hogy hozzá akar menni? Olyankor miert nem jó neki már nálam? Sokat van itthon a férjem, nem amiatt van hogy keveset látja.6hónapos
Balira utazni babával? Mennyire kivitelezhető ez? Vagy inkább maradjon itthon?
Nem bírom mar itthon a gyerekekkel. Bűntudatom van, hogy ezt érzem, de mar túl sok. Forduljak orvoshoz?
A kislanyom 1 honapja szuletett. Koraszulott. Mar itthon vagyunk es most 2 kg. Mikor vihetem utcara amikor szeretnem? Mi kell ahoz hogy biztonsagosan vihessem oda ahova akarom?
Itthon készített bébiételbe miért kell olaj? Ti ratok bele?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!