Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsikezdésre miket vásárolta...

Bölcsikezdésre miket vásároltatok?

Figyelt kérdés
Megürült egy hely a bölcsiben, így január helyett jövő hónapban kezdhet a kisfiam. Mire lesz szüksége majd? Gondolok itt ruhára, cipőre, tisztálkodószerekre stb... Miből mennyit vettetek?

2019. szept. 10. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi extrát, csak egy benti cipőt. Ruhát egy teljes váltást kellett benn tartani. Tisztálkodószer semmi nem kellett. Ha pelusos, akkor napi 6 pelust kertek, hogy legyen benn, illetve ehhez popsitorlo, illetve ha kremezni kellett a gyereket, akkor az
2019. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pici torolkozo, lepedo, agynemu, benti cipo, kertek meg szalvetat es zsepit minden honapra, csoportpenz is van nalunk (300Ft/ho), pelusozashoz szukseges dolgokat, 10db uj es feher textilpelenkat, valtoruhakat.


De majd beszoktatasnal tuti adnak listat, h nalatok mi fog kelleni :)

2019. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy olyan listát kaptam,amin az áll,h kérnek napi 3 pelenkát,popsitörlőt,popsikrémet,2db évszaknak megfelelő váltásruhát,váltócipőt,havonta 1 csomag szalvéta és 1 csomag 100-as zsepi.

Bár nem vagyok jártas,de a napi pelus mennyiség gondolom függhet attól is,h hány éves a gyerkőc. Az én fiam is most kezdi,nagyon izgulok is,h milyen lesz😊

2019. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is izgulok...
2019. szept. 13. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Vinni kellett játszós cipőt + 2 szett ruhát. A lányom még pelenkás, így nekünk kellett vinni pelust, törlőkendőt, popsikrémet is. Ő még nem ottalvós, így ilyet, hogy ágynemű, lepedő, nekünk nem kell.


Ne izgulj amúgy, hidd el élvezni fogja majd!!:) Nekünk a lányunk 3 nap alatt teljesen beszokott, már a 2. nap is "elküldtek" picit, a 3. nap már 2 órát ott volt nélkülem, azóta is gond nélkül megyünk.

2019. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!