Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsikezdésre kérték, hogy...

Bölcsikezdésre kérték, hogy ne szoptatassam és aludjon egyedül. Na és ha nem teszem meg?

Figyelt kérdés

A központi vezető kioktatott, hogy egy 20 hónaposnak már káros a szoptatás, sürgősen válasszam le januárig.

Továbbá azt is elkúrtam, hogy mellettem vagy kocsiban alszik, be az ágyba, lehet üvölt egy kicsit de januárra tanulja meg.

Na én ezeket nem szeretném megtenni és a leendő saját gondozónkkal még nem is beszéltünk, ő mit gondol.

További baj, hogy anyós itt dolgozott és ő is lesz*ranyázott, a férjem pedig nekik hisz.


Talán őket még kezelem, de a bölcsiben mi lesz? Állítólag a közösségben jobban elalszanak és cicit se kérnek, az esti cici mit zavarja őket?



2017. dec. 9. 15:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%
Jogos teljesen ez az elvárás. Tényleg nem vagy egy minta anya
2017. dec. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 érdekel0 ***** válasza:
74%

Az én lányom úgy került bölcsibe,hogy még este szopizott és mellettem aludt.

Pont ezért hoztam el mindig ebéd után.

Nekem ez is nagy segítség volt.

Szerintem félnek,hogy problémás lesz a beszoktatása.

2017. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
31%
Szep csalad.
2017. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem teszed meg, akkor a gyereknek teszel rosszat vele.

Már régen nem kellene szopnia, aludni pedig az első perctől kezdve a saját ágyában kellene. Meddig akarod csecsemőnek tartani?

2017. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
A központi vezetőnél a pont. Tényleg elkúrtad.
2017. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
Így is úgy is szenvedni fog a gyereked. Ha most választod le akkor talán jobb lesz, mivel még ott vagy neki napközben, csak cicit nem kap. Ha januártól a bölcsibe kell hirtelen anya nélkül és cici nélkül maradnia az szerintem roszabb lesz.
2017. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
59%
Igaza van, mert mit varsz h majd ott is vki mellett fog aludni vagy kocsiban? Meg kivételeznek?
2017. dec. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%

Van a bölcsiben olyan kisfiú, aki 3 éves múlt és az anyukájával alszik otthon. Egész nap sír, nem tudja az anyja otthagyni alvásra, mmert em tudják altatni és nem hagyja a többi gyereket sem aludni. Eltelt 2 hónap, nem szokott be. Az anyja nem tud így dolgozni sajnos, gyes már nem jár. A napokban panaszkodott ő is és a gondozók is egymástól függetlenül.

A srácok nálunk már nem ittak anyatejet 1 éves korukban, de a tápszeres kakaót még 3 évesen is kérik minden reggel, ez is probléma, mert így nem reggeliznek. Ennyiben kiegyeztünk, anyafüggés nem volt csak az első pár napban.

2017. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, nem vagy szaranya, de azt nem értem, haúgy tervezted, hogy bölcsis lesz, akkor miért így szoktattad?

Talán tényleg nem fogja ott kérni... Ezt majd meglátjátok.

Ha meg igen, akkor lesz sírás, de majd megszokja, már nem tudsz mit csinálni.

Vagy vársz a bölcsivel egy picit, addig meg alakítassz a kicsi szokásain :)

2017. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem te csinálüd jól, a vezetőnek nincs igaza. Én a helyedben keresnék másik bölcsit, nem vinném olyan helyre, ahol együttműködés helyett dirigáálnak, nem a gyermek érdekét helyezik előtérbe és dilettánsak is.
2017. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!