Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha nem veszik fel a gyereket...

Ha nem veszik fel a gyereket a bölcsibe mit tudok tenni? Hallottam olyat hogy az önkormányzatnál kérvényezzem, ilyen tényleg van?

Figyelt kérdés

1,5 éves mult a fima, egyedul maradtam vele, es a bölcsibe nem veszik fel mondván nincs hely, magánba nem vihezem mert annyit nem keresnék

Itthon meg nem maradhatok mert a gyes-családi édes kevés hogy eltartsam magunkat


2019. okt. 14. 13:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hm.... Most nézem.... Először 1,5 éves... Utána 1,5 hónapos.... Mekkora ez a ygerek valójában?
2019. okt. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Én értem a kérdező kétségbeesését. Mint írta, egyedül maradt a gyerekkel. Ez sajnos bármit jelenthet, és valószínűleg nem tervezte be előre. Nem mindenkinek vannak elérhető közelségben a rokonok, nem tudnak, vagy nem akarnak segíteni. Az élet hozhat hirtelen SOS helyzeteket sajnos. Ha elmúlt 1,5 éves a kicsi, akkor értelemszerűen a télen vagy kora tavasszal tölti be a 2. életévét. Márpedig onnantól csak a GYES jár. Év közben viszont sehová nem veszik már fel bölcsibe, legalábbis minimális esély van rá. Tehát neki már most helyet kellene találni a gyereknek, hogy mire a Gyed lejár, bölcsis legyen.
2019. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Drága 9. Válaszoló

Neked mi a jó édes anyukád közöd van hozzá hogy én miért nem kapok gyed-et? Segítek egy kicsit SEMMI.

Utolsó igen elírtam az utolsónál nem 1,5 hónapos hanem 1,5 éves csak megszoktam hogy mindenki azt kérdi "hány hónapos" és úgy szoktam válaszolni

2019. okt. 15. 08:46
 14/16 A kérdező kommentje:

*utolsó előtti 😌

Bocs reggel van

2019. okt. 15. 08:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező lehet ám előre gondolkodni is. Én mind a két gyerekem beírattam bölcsibe, mikor még egy évesek sem voltak, hogy ha visszamennék dolgozni, ne legyen ilyen gondom. Leírtuk a lehetőségeidet. Ez van. Ha nem megy az állami bölcsi, akkor marad valamelyik családtag, bébiszitter, vagy magán bölcsi. Illetve beszélj az apával, hogy most akkor hogyan tovább. Az ő kötelessége is a gyerekről gondoskodni.
2019. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Abba a városba is viheted ahol a munkahelyed van! Én is így vittem, sima állami bölcsi. 1 évvel előtte beadtam a jelentkezést, és simán felvették. Nálad más a helyzet, sztem várnod kell. Mindenképpen add le a papírt, egyszercsak visszaszólnak gondolom.
2019. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!