Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Kislányom bölcsibe jár, hétfőn telefonáltak, hogy azonnal menjünk érte mert beverte a fejét és el is ájult. Utána alig vett levegőt, hófehér volt és vörös a szeme. Bevittük a kórházba, ott megfigyelésen bent tartották. Volt egy kicsi pukli is a fején. Másnap már nem ezt mondták a gondozónők. Csak annyit, hogy elájult. Ma is ezt mondták. Egymást védik, vagy ha tényleg ez történt akkor hova induljak a gyerekkel, milyen vizsgálatokra menjünk?
2019. okt. 17. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Te jo eg! Nem tudok valaszolni a kerdesedre csak el vagyok ajulva. 🙄
2019. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Már voltatok a kórházban. Ott megmondják, ha kell még vizsgálat
2019. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, de agyrázkódás miatt tartották bent. Szó sem volt arról, hogy magától ájult volna el. Ezért nem értem, hogy akkor először miért mondta az egyik, hogy ő látta hogy beverte a fejét. Most meg mindegyik azt mondja, hogy ja, nem is úgy volt.
2019. okt. 17. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Bemennek az igazgatóhoz higy hogy is volt.

Először beverte a fejét, vagy elajult és azért verte be a fejét.

Mennyi idős?

Ne védjék egymást hát a pukli honnan jött? Tán oda varázsoltad?...

Hány gondozó nő van? Én mindet Elovennem amelyik aznap a gyermekemmel volt...

2019. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném a gyerekorvost. Mondd el neki, hogy nem tisztázott, hogy elájult és esés közben verte be a fejét, vagy az esés-ütés miatt ájult el.
2019. okt. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg menj be az igazgatóhoz, hogy hogyan is történt az eset, mert ha magától ájult el, azt az orvosoknak ki kell vizsgálnia, hogy miért. Ha pedig azért ájult el, mert bevette a fejét, akkor elég volt a kórházi megfigyelés.


Semmiképp se legyél vádaskodó, biztosítsd őket arról, hogy megérted, hogy a gyerekek esnek-kelnek, és, hogy a te felügyeleted alatt is ugyanúgy beverhette volna a fejét, csupán tudni szeretnéd, hogy a gyerek tényleg magától ájult-e el, mert ez súlyos betegség tünete is lehet, és szeretnéd, ha az orvosok megtalálnák az okát.


De azért arról is tájékoztasd őket, hogy ha kiderül, hogy hazudnak és feleslegesen cibáltad el a gyereket egy csomó vizsgálatra, úgy bepereled őket, mint annak a rendje.

2019. okt. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Én is úgy fognám meg a kérdést (állítanám falhoz őket), hogy pontosan mi történt, mert egy 1-2 éves gyerek nem ájul el csak úgy... Ha igen, akkor ki kell vizsgáltatni (vércukorszint, stb.) Ha pedig mondjuk vadulás volt és elsodródott a kislány, akkor pedig kérdőre vonni őket hogy figyeljenek már.
2019. okt. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a logikádat. Miért “védenék” egymást? Ha beverte a fejét sem kell védeni senkit sem, előfordul. Miből gondolod, hogy “falaznak” egymásnak és szerinted mégis mi okuk lenne? Rákérdeztél arra, hogy X néni két napja azt mondta, hogy beverte a fejét Y néni szerint meg csak úgy elájult, akkor végülis mi történt hogy került a hupli a fejére? Vagy csak meghallgattál mindenkit és ennyi?
2019. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!