Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy történhetett meg ez újra...

Hogy történhetett meg ez újra ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés

Március végén gyógyszeres terhességmegszakításom volt, magánéleti-lelki okok miatt nem tudtam vállalni akkor a kihordását. Most újra terhes vagyok, alig 3 hónap telt el azóta. Egyetlen egyszer nem figyeltünk a védekezésre, tudom is, mikor történhetett, de azt gondoltam, a szervezetnek minimum egy év kell a regenerálódásra. Erre 37 évesen itt állok egy újabb pozitív teszttel ...

Ezúttal megtartjuk.

Valakinek hasonló?


2019. júl. 11. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Remélem ez egy kamu " kérdés"...
2019. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Annak semmi valóságalapja, hogy egy év kell a szervezetnek az újabb teherbeeséshez. söt igen gyakori vetélés vagy abortusz után akár azonnal is egy újabb terhesség, ha védekezés nélküli szex van.
2019. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Miert ne tortenhetett volna meg meg hamarabb is ? Hiszen nem sterilizaltak csak beszedtel malami bogyokat .

Es akkor mi van ha 37 vagy? Sok vagy keves ?

2019. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad: nem védekeztetek. Így történt.
2019. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem provokáció.
2019. júl. 11. 20:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem min csodálkozol... Nem védekezés --> terhesség. Ez tényleg ennyire bonyolult, hogy egy 37 éves, felnőtt nőnek magyarázni kell?

Elárulok egy titkot: Terhességmegszakítás után az ELSŐ ovulációból is teherbe lehet esni, egyáltalán nem ritka.

2019. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Igen, szülés után jó ha van 1 év

Ergo akkor is védekezni.


1 éves a lányom nem menstruáltam a szülés óta csak 1 napot, mégis jön a kistesó ( tervezetten)



Egy abortusz még stimulálja is a méhnyálkahártyakèpuődést, nagyobb is az esély



Basszus most volt abortuszod és nem féltél úgy szexelni, hogy nem figyeltek 100%-osan???

2019. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Hol csináltak neked gyógyszeres terhességmegszakítást? Csak kérdezem, mert én úgy tudom, hogy ilyen nincs
2019. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
VAlószínüleg külföldön él a kérdezö
2019. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Bécs, profi körülmények.

2 hét alatt lezajlott, nulla komplikáció.

Ez nem reklám nyilván, senki ne kerüljön ilyen helyzetbe.

2019. júl. 11. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!