Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Tudtok már olyan bölcsiről,...

Tudtok már olyan bölcsiről, oviról vagy iskoláról, aminek bezárásáról döntött az önkormányzat a vírus miatt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha tudok is..az neked miért fontos?

Önkormányzatok saját döntése

2020. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Érdekel, hogy van-e már ilyen intézkedés az országban.
2020. márc. 11. 21:01
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Van. Az egyetemeket. Távoktatásra állnak át.
2020. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt tudom..
2020. márc. 11. 21:17
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Engem is érdekel

Bölcsi,ovi,általános iskola, középiskola.

Én nem tudok ilyenről.

2020. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Egy másik kérdés alatt olvastam, hogy Debrecenben és Veszprémben hétfőtől bezárnak az ált.iskolák.

(Nem tudom, mennyire hiteles, kommentelők írták).

2020. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk egyelőre igazgatói utasítás érkezett, megelőzést hangsúlyozva.

Munkakör szerint milyen plusz intézkedéseket (fertőtlenítés, nem egészséges gyermek elkülönítése a szülő érkezéséig) nincs olyan opció, hogy picit köhög, picit náthás, picit hőemelkedése van, minden esetben szülő értesítése, kizárólag orvosi igazolással fogadható. (Mondjuk ezek eddig is megvoltak, annyi, hogy minden szrért nem küldtük haza a gyerekeket, most fokozott óvatosságot követel meg a vezetőség.

Mától kizárólag alváshoz szükséges dolgokat (cumi, tényleg nagyon fontos plüss) lehet csak hozni. Nekünk kb felére kell csökkenteni a játékkészletet és folyamatosan mosni, fertőtleníteni. (eddig hetente tettünk így, most naponta kell)

Köhögő, hőemelkedéses dolgozó nem veheti fel a munkát, minden esetben szabi vagy tp.

Egyelőre megelőzésképp ennyi.

Pécs

2020. márc. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Nemrég kijött a közlemény, hogy sem az önkormányzatok, sem az intézményvezetők nem zárhatnak be óvodákat, iskolákat, úgyhogy a 6-os kommentem storno.

2020. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
2020. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi
2020. márc. 12. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!