Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Vannak babák akiknek ennyire...

Vannak babák akiknek ennyire nem okoz gondot a beszokás?

Figyelt kérdés
18 hónapos lányom bölcsis lett. Heti 2 alkalommal megy csak. Beszoktatás nem történt, mert hirtelen kellett visszamennem dolgozni, de amin meglepődtem, konkrétan semmi sírás vagy hasonló nem volt. Bemegyünk, ad puszit és rohan a többi gyerekhez. Mindig is nagyon szerette a gyerekek társaságát, de hogy ennyire könnyen menjen az furcsa volt. Sokkal nehezebben viselem mint ő. Délutánra teljesen elfáradt, de látszik rajta hogy nagyon szeret ott lenni. Persze mikor értemegyek rohan felém, hogy anyu anyu és nem ereszt.. De mégis olyan fura ez az egész, azt hittem sírni fog vagy hogy több idő kell hogy megszokja..
2020. jún. 21. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A nagylányom ilyen volt. A végletekig alkalmazkodó típus. Sosem sírt a bölcsi miatt. Voltak is észlények, akik rögtön huhogni kezdtek, hogy ez a rossz kötődés jele. Ne higgy nekik. :D
2020. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Oviban általában vagy nagyon nehezen szoknak be, de utána nincs sírás sosem, vagy könnyen veszik az első 2-3 hetet, aztán még nagycsoportba is sírva jönnek néha. Nagyon ritka az, aki sem az elején, sem közben nem sírdogál, de van ilyen is, drukkolok, hogy a tiéd ilyen legyen. 😊
2020. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt gond a beszoktatással. Pontosabban a hazamenetel volt problémás. Még maradtak volna játszani. Én egyszerûen csak örülök, hogy ez simán ment. De így sem maradtam aggódnivaló nélkül. :)
2020. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ez volt, még korban is stimmel. Most már ovis, az első időkben ott sem volt gond, aztán elkezdett sírni az oviban... nem is értem egyébként. Van, hogy beszalad simán, de ez egy héten 1 nagyon maximum 2 alkalom. Most, hogy be kell csengetni és be sem vihetem, rosszabb
2020. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan így volt a fiam. Most már 3-os lesz. Később sem volt gond.
2020. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
17 hónapos volt, lassan lett beszoktatva. Ha rajta múlik, harmadik nap otthagyott volna az ajtóban :D
2020. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!