Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 1 év alatti gyereket nagyon...

1 év alatti gyereket nagyon szokatlan lenne bölcsibe adni? Ki mikor ment vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
10 hónapos fiam van és lenne egy nagyon jó munka lehetőségem. De úgy érzem még nem tudok elszakadni így tőle,pici még. Vissza fogom mondani a lehetőséget,szerintem már el is döntöttem. De a válaszok nagyon érdekelnének.

2020. aug. 25. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Semmiképpen sem adnám bölcsibe. Szüksége van valakire, akihez kötődhet, és nyilván a valaki az te vagy.
2020. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Én megvárom a 3 évet. Kiélvezem a vele töltött kicsi időt. Persze sokan ajánlák,hogy adjam be az ő érdekében, de eldöntöttem, hogy nem fogom. Oké,én dolgozom itthonról mondjuk.
2020. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy vagyok ezzel,hogy ne más nevelje a gyerekem,ne idegen pelenkázza,etesse. Az az en feladatom
2020. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha csak a férjemmel nem történik valami, nem lesznek bölcsisek a gyerekeink. Óvónőként mondom, hogy amíg nem kötelező, nem vinném őket oviba sem, 3,5 évesen mennek (téli születésűek).
2020. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon kötődik hozzám. Többször előfordult,hogy az apjánál is sírt. Képtelen lennék otthagyni a bölcsibe. Csak nagyon megtetszett a munka,meg a fizetés is magas. De vissza utasítom. Egyébként 2 év volt tervbe.
2020. aug. 25. 13:01
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Én csak apuka leszek,de én semmiképpen sem szeretném beadni bölcsibe.

Legalább az első 3 évben legyen velünk otthon

2020. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Én elég szentimentális vagyok, de leírom a véleményem.


Mikor 70 évesen visszagondolok az életemre, szeretném látni azokat a fontos, megismételhetetlen emlékeket, amik a szeretteimmel kapcsolatosak.

Lemaradni az első szavakról, arról, hogy megteszi az első botladozó lépéseit, hogy lássam ahogy fejlődik. És mindezt miért? Pénzért, vagy valami munkáért amire szerintem nem fogok emlékezni, vagy ha igen, akkor se érdekel.

Pedig nem vagyok ősanya, de hányinger kerülget a karrierista emberektől.


Lehet, hogy így a véleményem nem releváns.

2020. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Wonderwomen ***** válasza:
93%
Én bölcsiben dolgozom, kisgyermeknevelő vagyok. Legkisebb bölcsiseim eddig 10 hónaposak voltak. (2) Igaz, hogy könnyen elváltak az anyukájuktól, mivel a szeparációs szorongás náluk később jelentkezett, viszont mindketten elég problémás gyermekek voltak. Igaz, ez ugye több tényezős dolog és egyáltalán nem törvényszerű. Inkább azt tudnám tanácsolni, ha a család anyagi helyzete megköveteli, és nagyon muszáj, akkor természetesen menjen bölcsibe, egyébként én megvárnám a gyed lejártát a bölcsivel. Azzal meg személy szerint az a bajom, hogy pont 2 éves kor körül a legcukibbak, jó fejek, és valljuk be ez az ország nem híres a részmunkaidőről, hogy legalább ne egész napot töltsön a gyerek a bölcsibe. Valamelyikük több időt tölt bent, mint mi dolgozók. ☹️ Szomorú.
2020. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy olyan dolog,hogyha muszáj,akkor muszáj .

Más országokban nem lehet ennyit otthon lenni,mégis felnőnek valahogy az emberek..

Nekem volt választásom,szóval megvártam a 2 éves korukat a munkával,de aki nem teheti ezt meg,az se szomorkodjon vagy hibáztassa magát szerintem.

2020. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hónaposan biztos nem adtam volna bölcsibe. Persze, ha az anyagi háttér biztosított. A fiam 1,5 éves, a lányom 6 volt, mikor lett volna helyem, de inkább vártam még 1 évet. Most 2,5éves, tegnap kezdtem a munkahelyen, helyben, nem kell utazgatnom sem. Nem bántam meg!
2020. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!