Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furcsa/szokatlan, hogy úgy...

Furcsa/szokatlan, hogy úgy érzem 18 évesen kisbabára vágyom és másra sem tudok gondolni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 29. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Szokatlan, de elfogadható. Viszont csak kellően érett párral vágj bele!
2020. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is voltak hasonló fellángolásaim. Eleve szeretem a babákat, de örülök, hogy az akkori párommal nem estem véletlen teherbe, hatalmas hiba lett volna.

28 évesen vágtunk végül bele a férjemmel.

2020. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Vágyni egy dolog, vállalni pedig egy másik.

Vágyni lehet, de egy ember életéért felelősséget vállalni már egy nagyon komoly lépés, amitől 18 évesen óva intenélek! Ez nem játék, és nem csak cuki és illatos, de rohadtul drága és örök elköteleződés!

2020. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem az, én is így voltam vele. 😊
2020. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
18 evesen tanulj, elj, dolgozz! Vagyhatsz ra, az nem baj. Csak varj vele.
2020. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

15 éves korom óta vágyom rá. Idén leszek 30, és még csak nemrég kezdtünk el próbálkozni.

Semmi gond azzal, hogy vágysz rá. Azzal van gond, ha most teherbe esel és szülsz.

2020. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
18 évesen az ember még félig gyerek, kamaszosan lángol, lelkesedik dolgokért. Hol énekesekért, hogy a szerelméért, hol meg kisbabáért. Teljesen normális, de nem jelenti azt, hogy érett lennél az anyaságra, sőt. Ugyanakkor álmodozni szabad, az nem ártott még meg senkinek!
2020. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

15 eves koromtol vagytam ra, alig vartam, hogy elerjem a megfeleo kort, hogy babam legyen. Aztan anyukameknak becsuszott a tesoka. Mondanom sem kell, 25 eves koromig hallani se akartam arrol, hogy gyerek, pedig minden percet imádtam a babazasnak, de mar akkor lattam, hogy oriasi felelosseg! Tudtam nem allok ra keszen! Messze nem.. ami akkor annyi idosen normalis is volt! Tanultam,eltem, megemesztettem 2 komoly kapcsolatot, es 28 evesen jott a kislanyom 🥰❤

Vagyj ra, szep dolog, de ahhoz, hogy mindent meg tudj neki adni, meg nagyon fiatal vagy. Majd eljon az ideje!

2020. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem pár évet még várj. Tanulj, legyen munkád és utána jöhet, ha még mindig vágysz rá.
2020. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
14 éves korom óta arra vágyom, hogy anya legyek. 27 éves vagyok, 3 hónapos a fiam. A vágy természetes, de meg kell várni a megfelelő időt.
2020. márc. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!