Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Engednétek vagy sem?

Engednétek vagy sem?

Figyelt kérdés
Tehàt ha nincs egyik szülőnek sem semmilyen (facebook,instagram..stb) profilja,de a bölcsödében készítenek fényképeket a gyerekekről és azt megosszák ti megengednétek, annak ellenére,hogy ti ezt nem teszitek,és másnak sem engeditek?
2020. okt. 1. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha nem engedem, akkor a bölcsinek sem fogom logikusan, de én szoktam posztolni a saját gyerekeimről, szóval nem biztos, hogy releváns a véleményem.
2020. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem nagyon értem a kérdést. Ha nem posztolok és nem engedem, hogy más posztoljon a gyerekemről, akkor nem, nem engedném meg a bölcsinek sem.
2020. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként a gyakorlatban ez hogy néz ki, hogy pl egy kiránduláson fényképeznek. 20 gyerekből 5-nek nem engedik a szülei, akkor hogy készülnek olyan fényképek, amik kozolhetok?
2020. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk zárt csoportba posztolnak. Általában olyankor, ha szülinapja van valakinek, kirándulásról, ünnepekről vagy ha valami esemény van.

Arra figyelnek, hogy ne legyen kompromittáló (fel vannak öltözve, nem fülig maszatosak stb.)

Én nem szoktam a gyerekemről posztolni, de az ovis nem zavar, csak a szülők tagok a csoportban.

A legtöbb kép messziről készül, hogy minnél többen benne legyenek.

2020. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

#3 megkérik, hogy álljon ki a képből, vagy őt mindig kihagyják.

Szerintem ez a gyereknek sem jó érzés.

2020. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem. És nem csinálunk csak azért hülyeséget, mert mindenki más is csinálja. Ha kell, kiáll a képből, igen.
2020. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a szülőnek nincs semmilyen profilja semerre.. a bölcsi nem tudja bejelölni a szülőket, hogy "látszódjon az oldalukon", hogy azaz ő gyereke.. sőt.. semmilyen közös ismerős se tudja esetleg jó szándékból bejelölni, mert nincsenek az oldalakon.. látok én is kirándulós képeket, engem max az én gyerekem fotója érdekel , a többi gyerek persze aranyos, de nem foglalkozom vele.. (szerintem igazából mindenki így van vele) - ha TE személy szerint nem reklámozod, hogy ezen és ezen az oldalon ott a te gyereked képe, senki nem fog vele foglalkozni... (max vmi buzgóanyu akit le lehet állítani :D)
2020. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
5 csak akkor ezek szerint az ovoneniknek is számon kell tartani, hogy kit lehet és kit nem. De bonyi. Fenykepezne a tokom az óvó nénik helyében 😀
2020. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Számon kell. Ezért is kérnek engedélyt a képek készítéséhez a szülőktől írásban az oviban, és megkérdezik, hogy milyen formában osztható ez meg a neten. Bonyolult? Szerintem a gyerekek óvodai nevelésében nem ez a bonyolult, a személyiségük fejlődését kísérni összetettebb, mint megjegyezni, hogy kinek a szülei tiltják a gyerek arcának felhasználását az ovi reklámjaiban a Facebookon.
2020. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Persze 9 de a fénykép mindig is egy plusz volt. Már amikor en voltam ovis akkor is. De ugye akkor meg max egy másik szülő albumába került be a gyereked nem a netre így nem is volt belőle dráma.

Azért írtam, hogy nem fenykepeznek az ovonenik helyében, mert ez egy plusz. Aztan hiányozna a fenének ha kikerülne egy kép valamelyik gyerekről véletlen, akkor a szülei ott hisztizzenek nekem. Akkor inkább nincs fotó 🤷🏼‍♀️

2020. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!