Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akinek sokat szopott még a...

Akinek sokat szopott még a babája, annak, hogy ment a beszoktatás a bölcsibe?

Figyelt kérdés

Kisfiam 19 hónapos. Úgy alakult, hogy visszamegyek dolgozni. Nem így terveztem, ezért nem szokattam még le a napközbeni cicizésről. Csak velem hajlandó elaludni, és nagyon ragaszkodik a saját helyéhez. Tehát máshol nem tudom elaltatni, vagy csak vért izzadva sikerül még úgy is, hogy cicizhet.

Nem vigyázott még rá más. Nincs akire rábízhattam volna, viszont igazából ha mentem is valahova mindig tudtam magammal vinni, nem is kellett, hogy más legyen vele. Félek, hogy nagyon megsínyli így a bölcsit. Egész novemberben szokathatom, dec. 1-el állok munkába. Hátha egy hónap elég lenne rá. Nektek, hogy alakult?


2020. okt. 23. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Jól. Napközben mondjuk az enyém sosem aludt, de megértette, hogy a bölcsiben fekve kell maradni. Nem volt gond egy pillanatig se. A szoptatás se volt probléma;a gondozónőkön egyértelműen nem kereste. Az eslő pár napban még az öltözőben meg kellett szoptatni, utána már elég volt neki otthon
2020. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, nekem kevesebb mint egy hét alatt beszokott. Második nap mondták, hogy maradhat ebédelni -karalabefozelek volt, amit ki nem állhat, kétszer kert belőle....- pár nappal utána pedig megpróbálták elaltatni. Az nem sikerült, de ott maradt az ágyában, gond nelkul
2020. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az enyém nagyon jó alvó, 2.5-3 órákat alszik délben. Ez a legnagyobb félelmem, hogy nem tudják majd elaltatni. :(
2020. okt. 23. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Én is ettől féltem... Cicin alszik el délben és este is. Az első alkalommal elaludt mesére a bölcsiben. Csak néztem mikor mesélte a gondozónő :)

Ő 22 hónapos, most kezdtük egy hónapja a bölcsit.

2020. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Minden anyuka az altatástól fél a legjobban, és az csak nagyritkán okoz gondot. Ami itt probléma lesz, az hogy soha nem volt még mással és a szoptatás. Egy cicis gyerkőcöt nagyon nehéz beszoktatni sajnos. Olyan szoros még a kötődés. Viszont előbb kellett volna elválasztani, már ne,mert együtt sok lesz neki.

Kemény menet lesz, kitartás!

10 évet dolgoztam bölcsiben, tapasztalatból mondom

2020. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!