Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akiknek 15 hó körül ment a...

Akiknek 15 hó körül ment a gyerekük bölcsibe, milyen volt a beszoktatás?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
16 hónaposan. Az első pár hét sima volt. A gondozónőt nagyon gyorsan megszerette. 1. nap együtt voltunk bent pár órát, második nap szintén, viszont 1 órára ki is mentem, nem sírt. Azt hittem nehezebb lesz. És amikor azt hittem a nehezén túl is vagyunk és elkezdett bent aludni, ekkor már leteltek a szabadságok és muszáj volt visszamennem dolgozni, elment a kedve, nem akart menni, elalvásnál sírt. Csak elalvásnál, amúgy étvágya jó volt, sokat játszott és nem is akart mindig kézben lenni. 1-2 hét alatt viszont megszokta, hogy bent alszik. Szeretett bölcsibe járni.
2020. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szuper😊 köszönöm
2020. ápr. 16. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Csak magamról és a tesóimról tudok beszámolni, én még csak most várom az enyémet, aki valószínűleg szintén lesz bölcsis. Mindannyian ilyesmi korúak voltunk, mikor bölcsibe mentünk.

Mi a húgommal kb öt perc alatt beszoktunk, a húgoménál ott voltam (12 éves voltam), anya letérdelt és azt mondta: most pedig itt leszel egy kicsit ezekkel a kedves nénikkel és gyerekekkel, eszel egy finom ebédet, és érted jövük. A húgom erre: jó. Ez volt a beszoktatás. Imádta a bölcsit. Én hasonlóképpen, de ezt csak elmesélésből tudom.

Az öcsém viszont. A másik véglet volt. Két hónapig üvöltött, mint a sakál, minden egyes nap, elejétől a végéig. Aztán nagy nehezen megszerette a gondozónőjét, akinek kb esélye sem volt másik gyerekkel foglalkozni. Ekkor történt, hogy 2 hétre beteg lett, majd a gondozónő is beteg volt 1 hétig, így anyukám otthon tartotta. Na, addigra teljesen elfelejtette az egészet és kezdődött a tortúra elölről... Ekkor mondta azt anyám, hogy jó, ennyi volt a bölcsi. Otthoni "dajkát" fogadtak, egy nyugdíjas nénit, aki óvodai dajka volt. Imádták egymást, öt perc alatt egymásra hangolódtak, és a szüleim akár egész napra elmehettek otthonról amíg az Iluska néni ott volt. Hát nálunk így történt :)

2020. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
16 hős volt mikor elsöprő vittük azt mondták ne hagyjuk ott mert lehet sírni fog egész napra, először 2 órát másnap 4 órát és így tovább 8 tol 4 ig van bölcsiben, első nap úgy sírt alig lehetett haza hozni, ott akart maradni azóta 2 eves imád járni, van hogy picit el tolódik a lefekvés, reggel úgy ébresztés hogy kérdezem megyünk e a babákhoz erre ő csukott szemmel áll felfelé és mondja hogy "iden "😂 most eléggé látszik rajta hogy meg viseli nem mehet pedig reggelente készül veszi a cipőt 😁
2020. ápr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok bocsi a hibákért
2020. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ilyen butaságot válaszra sem méltatok.😊

Többiek se... provokálni jött nem ér annyit.


Többieknek köszönöm.

2020. ápr. 22. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki provokál?
2020. ápr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már törölték... ide jött megírni,hogy ő az olyanokat akik 1-3-5 !!!! évesen intézménybe adják a gyereküket,büntetné!
2020. ápr. 26. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!