Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hol tudom ezt jelenteni?

Hol tudom ezt jelenteni?

Figyelt kérdés
Magánbölcsi létszámtúllépés/ szándékos veszélyeztetés.

2020. dec. 29. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a csoportvezetőnél. Vagy milyen veszélyeztetésre gondoltál? Milyen létszámtúllépésre?
2020. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ketten dolgozunk az egész bölcsiben, 5gyermekre 1gondozó, januártól 15gyermek lesz kettönkre, se takaritó személyzet, se dajka se semmi.. sokszor vagyok velük egyedül, nem tudok ennyi gyermekre úgy vigyázni,hogy ne történjen baj.
2020. dec. 29. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Akkor mondj fel, keress másik helyet. Jelentgetésnek nem vagyok a híve, mert nem old meg problémát. Szólj az intézményvezetőnek hogy ez így nem oké, baj lehet belőle. Felelősség, stb.
2020. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos hiaba minden.. es attol felek ez a gyermek letszam meg csak ennel is tobb lesz, mert nagyon hajtja a penzt. Sajnalom a gyerekeket es a szuloket is ,hogy igy át vannak vágva.
2020. dec. 29. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
A gyámhivatal foglalkozik ezzel.
2020. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek. Talán az önkormányzatnál tudnak segíteni neked ebben akik a működési engedélyt kiadták. Vagy neten tudsz utánanézni a bölcsődék, magánóvódák működtetésével kapcsolatos szabályozásoknak hogy pontosan milyen szabályszegés történik a bölcsiben. Nem árt akkor oda egy ellenőrzést generálni.
2020. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nálunk is de okosan lepapiroztak fél napra a gyereket es ugy lehetett a duplaja.
2020. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam már iskolában, óvodában is, pl magánoviban. Államiakban vegyes volt a kép, általában betartották a szakmai elveket és gyermekek érdekeit.


Azonban MAGÁNoviban majdnem ugyanez volt a probléma, mint nálatok. "Legyünk" egy személyben kertészek, dajkák, pedagógusok, három évesekkel is, bár a gyermeklétszám első körben ott szerencsére alacsony volt. Mindezt 15 órában úgy, hogy a mosdóban nem volt karbantartva a berendezés, és csőtörés történt már az első óvodai héten, a gyerekek szeme láttára. (Gondolhatod, sikítottak, stresszelte őket.) Szerintem járd végig, amit lehetséges: ügyvéd, jogi út, önkormányzat... Én anno kiléptem onnan, időben.

2020. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!