Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy hordod a gyereket bölcsibe?

Hogy hordod a gyereket bölcsibe?

Figyelt kérdés

Nemsoká kezdi a bölcsődét a fiam, 350 méterre van tőlünk a bölcsi..Amúgy tud sétálni 2-3 kmt is ha akar..De ez az, hogy mostanában nem akar, eldobja magát, leül, visszafordul, stb. Alig lehet vele normálisan menni. Én onnan egyenesen sietek majd munkába, annyira felvenni sem tudom, mert összerugdos, olyan munkám van ahol a jó megjelenés alap, tehát nem mehetek agyonra leizzadva sarasan..

Autó nem opció..Ti hogy oldjátok meg ilyen kicsi gyereknél? Előre tiszta ideges vagyok.


2021. jan. 17. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé adja magát a babakocsi. Általában megengedik, hogy ott hagyd.
2021. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hordozóban, de kis súlyú. Nálunk az előtérben csomó babakocsi sorakozik, szóval otthagyhatod :)
2021. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anno ott lehetett hagyni a babakocsit. Eleinte volt, hogy azzal vittem, illetve kismotorral, futóbiciklivel nagyon szeretett jönni.
2021. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Babakocsi. Aztán tolokaros tricikli, később bicaj gyermekulessel.
2021. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én biciklivel viszem, a biciklit ott szoktam hagyni és busszal megyek be dolgozni. Hóesésben babakocsiban viszem, vagy ha férjem szabadnapos, elvitetem-elhozatom vele, én meg egyenesen busszal megyek.
2021. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kismotorral mentünk. Nálunk nem volt hely otthagyni a babakocsit.
2021. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Először babakocsival, de azt megunta és kezelhetetlen volt már benne (érthető, 2 évesen már nem annyira szoktak megülni benne). Ezután kismotorral próbáltuk, de képtelen volt mellettem jönni, folyton futnom kellett utána, hogy ne menjen ki az autók elé... Ezután a csatos hordozó volt az utolsó opció, ami egy jó ideig be is vált, a hátamon hordoztam, illetve sétált ha kedve volt. Viszont ott volt a lehetőség hogy felvegyem, ha bemegyünk boltba vagy ha nem akarna sétálni.

Idővel megszokta a rutint és séta lett a végső módszer. Ez bölcsőde kezdés után max fél évre jött el.

2021. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdés nélkül sétáltunk.


Ne stresszelj előre mert ezzel implikálod, hogy tényleg rossz lesz.

2021. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!