Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Viszed a gyereked bölcsibe,...

Viszed a gyereked bölcsibe, ha szabadnapos vagy vagy éppen szabadságod van?

Figyelt kérdés
Kislányom most kezdte a bölcsit. Nekem összevissza vannak a szabadnapjaim, többnyire hétköznap. Hétvégén havi egyszer van szabadnapom, általában az is csak a vasárnap, így teljes napot csak hétközben tudnánk együtt lenni. De mivel az sem fixen mindig ugyanaz a nap, így nem tudom nem zavarná-e nagyon össze.
2021. márc. 2. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Még nem bölcsis a gyerekem, de én vinném akkor is ha szabadnapos vagyok. Persze lehet 1-2 nap, amikor otthon marad.
2021. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy vinném, oviból is kiveszem őket, ha szabin vagyok. 😊
2021. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem vittem sosem olyankor. Oviba sem.
2021. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En vittem, mar ovodas, most is viszem.

Elofordult, amikor nem, de 90%ban igen.

Szerintem nem jo kizokkenteni.. iskolaban sem teheted meg, jobb a rendszer

2021. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget, hogy kizökkented... azt sem tudja, hogy mikor milyen nap van.

Te szeretsz bejárni dolgozni? Vagy örülsz, ha otthon lehetsz és szabadnapos vagy?

A kisgyerekek is ugyanígy vannak, nem kell azt gondolni, hogy annyira szeretnek járni bölcsibe, oviba. Legjobban ők is otthon szeretnek lenni Veletek!!

2021. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, mi mindig megbeszéltük itthon, hogy milyen nap van, még ennyi napot kell menni és jön a hétvége, vagy épp valami miatt akkor szünet van stb, és megértették.

Amúgy igen, szeretek dolgozni :) és nyáron szoktam szabira menni, amikor szünet van az oviban, suliban.

2021. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!