Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha elmegyek katonának ott...

Ha elmegyek katonának ott hogy vannak a szabadnapok/ szabadságok?

Figyelt kérdés
19/f
2018. nov. 6. 13:22
 1/5 anonim válasza:
0%

(Tudom hogy le fogjátok sokan pontozni, és bocsánat.) Figyelj, valószínű te is csak amiatt akarsz katona lenni ami miatt rengeteg srác. Nem gondolsz bele ebbe az egészbe. Azért akarod mert a való életedel nem vagy megelégedve. De feltételezem a háborús játékok tetszenek.. Vagy ezzel akarod bizonyítani hogy te férfi vagy már és hű de kemény. Lehetsz az enélkül is, ne haragudj hogy ilyen hangvételel és azt írom amit, de szerintem hiba lenne. Persze nem ismerlek, de ismerek olyat aki volt katona. Nem a kötelező katonai szolgálatosokra gondolok. Egy egész fiatal férfiról van szó, aki csak azért vágott bele, mert a szakiskolában alá tett egy tanár és nem kapta meg a szakmát. Magyarul azt hitte nincs más út, és nem lesz pénze. Iszonyat megbánta. Ott nem figyelheted azt hogy kit lösz le.. Szóval ezt kellene végig gondolni. És ha Magyarországon is szeretnél katona lenni, akkor is leszel kiküldetésben. Persze lesznek akik tisztelnek majd emiatt, mások meg eljátszák. Az embernek ott testileg lelkileg a toppon kell lenni. És ha vége az egésznek lehet hogy az egészségednek annyi lesz.. A mentálisnak is. Szóval gondold végéig hogy mit és hogy hogyan akarsz. Olyat is ismerek aki szintén nem látott bele ebbe az egészbe,és a francia légió volt az álma, mert szerinte Budapesten pizzafutárnak lenni veszélyesebb és megterhelőbb. Nem tudom jelentkezett e. De ha te is ilyen vagy hogy menekülnél csak az átlag életből gondold át, ha pedig nem,és komolyan ezt akarod, enélkül számodra nem élet az élet akkor hajrá, ügyesen és vigyázz magadra!


Na, de a kérdésre a válasz, kimenő van.

2018. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én jelenleg elvégeztem már az iskolákat, ahova mentem volna tovább nem indult, az asszony úgy döntött hogy már nem szeret, én itt szomorkodom eltunyulok, alapból érdekel a komoly edzés, csak nem akartam hogy akár az életemet is kockára tegyem, de már ez sem érdekel nagyon.
2018. nov. 6. 14:36
 3/5 anonim válasza:
Ha úgy döntött hogy nem szeret az az ő baja. Figylej, most egy mondhatni depresszív időszakot nem így kell kezelni hogy elmegyek katonának. Ha az iskoláknak vége, akkor keress munkát, aztán mikor indul az a szak ahova menni szerettél volna, akkor elmész. Közben nap mint nap rengeteg lányt ismerhetsz meg. Ennek viszont az a nyitja hogy kitartó legyél és ne kudarcnak fogd fel ha valakivel nem jött össze. Ha össze jött volna valószínű később lenne rossz nektek. Minden egyes szakítás valami újnak a kezdete. Én úgy voltam vele, ha nem megy akkor nem maradok valaki mellett akivel nem jó. Ha egy hétig tart, egy hétig tart, ha egy évig, egy évig. De ha nem jó akkor ki kell lépni egy kapcsolatból. De ha akarsz ezekről beszélni akkor nyugodtan írj privátban aztán megdumálunk mindent.
2018. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehetne más, de minek ha nem őt szeretném :/
2018. nov. 7. 12:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem lettem katona, de most megint azon agyalok hogy elmegyek, mert nem kielégítő más munka.
2019. aug. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!