Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Most jelentették be, hogy az...

Most jelentették be, hogy az ovik, iskolák zárnak,de mi lesz a bölcsikkel? Azokat is bezárják?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
Vannak ügyeletes bölcsik. Nálunk pl pont ezért nem zárják be, pont odajár a kisfiam.
2021. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%

6-os vagyok, jogos 10-es. Valóban önkormányzati döntés volt.

Akkor meglátjuk holnap.

2021. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Magánban dolgozok, még semmit sem tudunk.
2021. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok.

hiába pontoztok le, akkor is tárgyalnak a részletekről még, ezt az információt adták a hivatalos bölcsis fórumokon... állami bölcsiben dolgozok, semmit nem tudok még..

2021. márc. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem zárnak be.

Nekem 2 bölcsis gyerekem van (nem ugyan oda járnak)

2021. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
35%

"Akkor se említették a bölcsiket, mert az önkormányzati hatáskör, nem jelenthetik be központilag, de attól még bezárják."


Hogyne jelenthetné be? Az, hogy meghagyja a döntést az önkormányzatnak, az más dolog. Akkor szerinted milyen alapon zár be minden kocsmát vagy uszodát?

2021. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!