Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hetben jelentettetek...

Hanyadik hetben jelentettetek be hogy gyereket vartok?

Figyelt kérdés
10 hetben jarunk. Meg nem tudja senki de lattunk olyat aki mar 6 hetesen ultrahang kepet postol facebookon.
2021. jan. 30. 03:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
A csaladon kivul kinek van koze hozza?
2021. jan. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mi meg a csaladnak sem mondtuk el. Mikor nekik elmondjuk akkor utana a baratoknak, kollegaknak is.

Hogy kinek van koze hozza... hat lehet hogy nem is erdekel mast csak a csaladot, baratokat, kollegakat.


Azert a munkahelyeden csak elmondod mert velunk napi kapcsolatban van az ember

2021. jan. 30. 03:11
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Család a 0. perctől tudta, mert lombikbaba, és már a beültetés utáni héten zaklattak folyamatosan, hogy na teszteltem-e már.

Munkahelyen a 12. heti genetikai UH után akarom mondani, ha ott minden rendben lesz.

Szerintem barátoknak is a 12. hét után fogom mondani, ha éppen beszélek valakivel.

Facebook poszt kiscipőcskével nem lesz. Láttam olyat, aki a pozitív tesztet kiposztolta azonnal, kapott rá 200 lájkot meg több tucat gratulációt, aztán pár nap múlva egy hosszú ömlengős posztban megírta, hogy megjött neki. Erre nem tudom, mi szükség van.

#1: azért a munkahelyet csak érinti a téma, meg a barátok is azért vannak, hogy megosszuk velük az életünk fontos eseményeit, ne magadból indulj ki, hogy pont leszarod, hogy magadon kívül kivel mi történik.

2021. jan. 30. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Családnak és a legközelebbi barátnőmnek rögtön a pozitív teszt után elmondtam. Mindenki másnak azután, hogy megjött a DNS teszt eredménye, tehát 13 hetesen.
2021. jan. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

8. hétben voltunk először dokinál, elmondta, hogy minden rendben. Akkor hívtuk a családot. Munkahelyen a 12. hetet meg akartam várni, de úgy adódott, hogy hamarabb el kellett mondanom. Szerencsére nem volt gond a 12 hetes kombinálton.

A barátoknak a 12. hét után mondtuk el. Fb-n pedig úgy a 22. hétben tettünk ki egy babaváró képet.

2021. jan. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Szülőknek pozitív teszt után azonnal. Testvéreknek terhességmegállapítás (8. hét) után. Főnökeimnek 10. hét után. További ismerősöknek, kollégáknak 12. heti genetikai UH után.
2021. jan. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Munkahely 8.héten, mert nem dolgozhattam tovább.

Szülők a kezdetektől fogva.

Család 10.héten. Várni akartam, de lebuktam az esküvőnkön.

A nagy nyilvánosság a 13.héten

2021. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Munkahelyen 12. hét után, családnak a 20. hét után.

A munkahelyemen a helyettesítés miatt fontos volt hogy minél hamarabb szóljak. A családnak csak azután akartuk elmondani, hogy a genetikai uh rendben van. Facebookra sosem tennem ki a mehem belsejének kepet.

2021. jan. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Férjemnek azonnal, egyik kolléganőmnek aki egy barátnőm is egyben, aznap bent munkahelyen, aztán este vettem még 3 db terhességi tesztet a Rossmannban hogy biztos legyen az eredmény, ott összefutottam a legjobb barátnőmmel (pedig nem faluban lakunk hanem Budapesten xD) így neki is elmondtam. Amikor másnap mindhárom teszt erős pozitív lett, utána anyukámnak is, a család többi részének pedig a 12. heti UH után.
2021. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A tesómnak rögtön lefotóztam a pozitív tesztet és elküldtem.

Az edzőmnek is még aznap, hogy át tudja alakítani az edzést.

Most a 13. hét végén járok, múlt hétvégén mondtuk el anyósomnak, az én szüleimhez jövő hétvégén megyünk.

A főnökömnek is a héten elmondtam, mert felmondott a közvetlen kolléganőm, és szerettem volna mielőbb tudatni, hogy biztosan nem fogok 2 ember helyett dolgozni.

Jövő héten megyek orvoshoz, ha minden rendben lesz, akkor fogja a főnököm a kollégáknak is bejelenteni, meg lassan elmondjuk pár barátnak is.


Nekem is van rokonom, aki 5 hetesen kiírta facebookra. Őszintén szólva nekem az sincs kint, hogy kapcsolatban lennék, pedig másfél éve házas vagyok, és a nevemet sem írtam át, nem gondolom, hogy a random facebook ismerőseimnek mindehhez bármi köze van. Szóval ha az a kérdés, mikor írom ki facebookra, arra a válasz soha.

2021. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!