Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy jelentette be a...

Ki hogy jelentette be a családnak hogy jön a kistestvér?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék csak eléük állni és közölni.

2020. okt. 28. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk még csak az első jön, de a masodikat úgy fogjuk, hogy csináltatunk majd egy kis pólót az első gyerekre, amire az van írva, hogy "nagytesó leszek" vagy egy fényképet, ahol fog egy ilyen feliratot.


Szerintem ez még nem a túlzás/giccses kategória, de jól meg lehet rajta lepődni. Az elsőt sajna nem tudtuk ötletesen bejelenteni, mert vooltak problèmák a terhesség elején, kb. sírva mondtam el a dolgot, hogy biztos elvetélek majd.


Remélem, másodjára tudok majd egy kis meglepetést okozni :)

2020. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
12. Heti uh után, amikor azt mondta a doki, hogy minden rendben a ferjem körbetelefonált mindenkit.
2020. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk második baba lesz, nem kistestvér. Anyámnak már méhe sincs.
2020. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

A szüleimnek úgy, hogy "mutatok egy jó képet az unokádról" - és a 2. baba uh képét mutattam.

Mindenki másnak "XYnak kistestvére lesz"

2020. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Az első nem tervezett baba volt ezért kb a 6. héten miután a teszt pozitív lett egyből kétségbeesve hívtam az anyukámat, hogy anyaaaaa terhes vagyok mi a fenét csináljak?! 😭 A második babával még csak most fogunk elkezdeni próbálkozni, nála nem lőjük le a poént ilyen hamar. Miután megkapjuk majd a Prena eredményt, hogy milyen nemű, készítek egy belül kék/pink tortát amit ők vágnak fel és így egyből letudjuk a baba és a nembejelentést is.
2020. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Erről anyumat kéne megkérdezni. Én nem tudok kistesót szülni magamnak.
2020. okt. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik gyerkőc érkezik nálunk. Fehér pólót vettem a lányoknak, a nagyobbiknak ráírtuk, hogy "A NAGY", a kicsinek pedig hogy "A KICSI", majd ezt pirossal áthúztuk és alá írtuk, hogy a "KÖZÉPSŐ"

Tetszett a gyerekeknek is és sikeres lett a környezetünkben is

2020. okt. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj akadjatok már le erről “kiszesot csak anyám tud szülni” sületlenségről. Ha szulsz egy gyereket, akkor megszulod a meglévő gyereked kistesojat. Akar tetszik, akar nem. Ez most olyan, mintha azon rugóznál, hogy valaki ebnek hívja a kutyát.

És ha te nem tudsz kistesot szülni akkor ugyan ki tud? A szomszédasszony? Mondjuk ha felvdinalja a férjed akkor valóban ő fogja megszulni a gyereked kiszesojat. Komolyan nem ertem gyakorin ezeket a baromságokat.

2020. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont az első gyerekem 1 éves szülinapját tartottuk. Össze gyűlt rá az egész család. Mondtuk hogy álljunk össze egy naaagy családi képre. Férjem volt a fotós... (de direkt gyorsan át állította a kamerát videózásra) mondta hogy akkor most mindenki mondja 3 ra.. 1.2.3 csiiiz" Jó még egyszer.. most mindenki mondja 1 2 3... "ÉRKEZIK A KISTESÓ!" volt ám meglepődés :D hát így.
2020. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Messze vagyunk a családtól, igy csak online bejelentés lesz. Elsőnél nálunk is nagy volt a para, nem látszott a petezsák, pecsételtem, stb. Most épp a kisfiam első szülinapján derült ki hogy jön a tesó. Még meg várjuk a dokitól kapott uh felvételt és majd a "nagy tesó"val csinálunk egy képet ahogy a kezében fogja az ultrahang képet és pólójára rá írjuk, hogy nagy tesó. Biztos lesz meglepi 😊😁
2020. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!