Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis beszoktatás ! Miert...

Anonym34 kérdése:

Bölcsis beszoktatás ! Miert ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Szerdan kezdük a bölcsit , az első nap mig bent voltam nagyon élvezte aztan masodik nap ott hagytam fel orara es persze az egesz fel orat vegig sirta .. aztan ma az elejen meg jatszott és keserves sirasba kezdett fogta a kezem es mutatta hogy menjünk haza aztan megint elmentem fel orara akkor amikor kimentek meg is nyugodott es jatszott kint es csuszdazott de amikor a dadus probalt segiteni nem engedte es nem is akarja hogy hozza szoljon... aztan amikor mentem vissza fel ora utan persze jött oda hozzam es meg beszeltem a dadussal kicsit .. es ahogy a dadus hozza szolt a lanyomhoz megint elkezdett sirni ... ez normalis hogy igy fel a Dadustol?? Pedig olyan kedves hölgy ..



#Bölcsi, hiszti
2021. márc. 12. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2021. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fél, haragszik rá, mert ő küld ki, és idegen is számára, idő kell míg egy vadidegent elfogad.
2021. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem dadus, kisgyermeknevelő.

Túl parázod. Ha nem hagyod ott biztonsággal a gyerek se fogja jól érezni magát

2021. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!