Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsődei percentil táblázat...

A bölcsődei percentil táblázatot, hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Hogy kell használni, vezetni? Honnan tudom, hogy mikortól van probléma?

2021. márc. 16. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Képzésen nem volt róla szó? Hogy vizsgáztál te le?

Egyébként pontosan kellett volna feltenned a kérdést. Nincs olyan hogy bölcsődei percentilis. Testsúly, testmagasság, testsúly a testmagassághoz viszonyított percentilis van csak. A viszonyítás pedig lehet a who vagy cdc adataihoz....

2021. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem mért kell ilyen bunkónak lenni,szerintem ezt emberibb módon is le lehetett volna írni. A másik pedig az, hogy nem mondtam, hogy van végzetségem,csak szeretnék ezzel foglalkozni, és érdekelt volna mások véleménye erről (hátha itt jobban el tudja magyarázni valaki). Attól, hogy valaki nyitott egy olyan dolgra, amihez nem ért nem kell azonnal bántani, inkább örülni kéne, hogy próbálkozik megérteni valamit, és nem csak a hibát látni. :)
2021. márc. 16. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ertem miert kell ilyen bunkonak lenni. Szomoru hogy ilyen feltetelezem kisgyermeknevelok vannak..

En 2 evesen képzésen vettem reszt de annyira nem forditottunk ra elegendo idot hogy mindenkit ugy engedtek ki a sulibol hogy a dokumentacio reszere osszesen 9 orat fordítottunk. Persze nyilván bunkonak lenni egyszerubb mint normalis ember modjan viselkedni. Attol hogy valaki nem tud valamit nem azt jelenti hogy buta. Mindennek van oka. Lathato a peldamon is.

2022. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak az a gond 3-as, hogy ehhez nem kell kisgyereknevelőnek lenni. Bárki félperces kereséssel megtalálhatja a választ
2022. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ott is utána néztem, csak nem voltam benne biztos. Gondoltam hátha idekeveredik egy szakember és tud rá válaszolni, ezáltal jobban megértem. Úgy voltam vele, hogy vesztenivalóm nincs. Attól, hogy nem írtam le, nem láttad, hogy kerestem az interneten is, attól még kerestem. Nem kell ennyire előítéletesnek lenni.
2022. márc. 9. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!